Rupica na hladnjaku??

Rupica na hladnjaku??

Član
Eh ovako u zadnje vrijeme mi auto gubi rashladnu tečnost, sve sma provjerio i skonto d anijegje ne pušta na nikakvim crijevima, vodena pumpa nova, termostat, ok, motor ne dimi tj nisu tefloni....Al nekim slučajem kad s eauto ugrije do 90 stepeni počne d ami dimi tj isparava voda iz hladnjaka naprijed kod maske....E sad vjerovatno je hladnjak tu probijen i za dvije sedmice potroši 2 dcl vode, sad jedno pitanje konto sam nekako ona krilca radvojiti i doći do rupe, pa d aje nečim zakprim jel postoji nešto čime ću to odraditi jer mi se sad hladnjak ne mijenja radi te rupice očigledno male???pozz:cool:
 
BHT Ovisnik
istu stvar i ja danas otkrio na volvu,potrosi na skroz nesto sitno vode,sve pregledao kada vidim na samom vrhu hladnjaka da ima malo,koliko je sigurno nasuti onaj prah ?
te cuo sam da ima neki u Sarajevu koji reparira hladnjake ?
 
Član
E isto mi je cole pri vrghu baš mi se to desilo i to sitno skroz, onu tečnost znam ona će to zakrpiti al me starh da gdje drugo ne zakrpi tj gdje ne treba??Al može li se čime sa vana to začepiti???:cool:
 
Član
Ma znam to drug vijdeću d aje ga kako s avama začepiti ako skontam.......ne znam kolika je rupa jer nisma skidao masku sutra ću aBd...pa eto vidjeću to..hvala na prijedlogu....pozzz:cool:
 
Legend
i meni je na hladnjaku pustao malo vodu, nasuo malo pnog praha i sad je sve ok;) cim ni tebi ne trosi puno znaci da nije velika rupica tako da mozes nasuti onaj prasak ili tesnost sto dodje u zutoj flasici ;)
 
Član
Ok ljudi znam za to i ne spiam mi se u auto to jer je to sranje, nego ne vjerujm da se to s avanjske strane ne može nečim riješiti bez te tečnosti???pozzz:cool:
 
Član
Imao sam isti problem sa hladnjakom. Nasuo sam prah u hladnjak kad je auto dostiglo radnu temperaturu, i sad je sve u redu. Cuo sam isto od nekih ljudi da su oni imali problema sa tim i da im nije pomoglo, ali meni je sve dobro bez ikakvih problema. ;)
 
Član
Ma joj barte ovo je mali kvar i ne bih od malog da pravim veći....ta tećnost može d avalja a može d anapravi problem da me izađe skupa pita nego tepsija...:):cool:
 
Član
ako je bas mala rupica moze a ako je nesto vece trebat ce ti ona plinska manja let lampa i kalaj za oluke i sa njim da zaletujes. samo pazi kad grijes da ne istopis hladnjak.
 
Član
prije ces veci kvar napraviti lemljenjem,ili zamjeni hladnjak novim ili gruhni prah. To je moje misljenje a ti kako hoces!!
Meni je licno prah pomogao...stim sto svaki put kad ispustim tecnosti iz sistema moram ga ponovo dodavati.
 
Top