Rupica na hladnjaku??

Rupica na hladnjaku??

Član
Ma sitno je to al eto probaću lemilicom da fino očistim mjesto i da nanesemo samo malu tačkicu pa vam javim jesam li uspio...hvala svima na odg...pozzzzzz:cool:
 
BHT Ovisnik
evo ja presao 1000km ravno jucer-danas i nije mi potrosoio vode,bojim se dal da naspem taj prah ? da se stogod drugo ne zacepi ?
 
Član
Ma vala ja gledo danas jbg pušta kad nabije temp auto.....al nema vezze izgleda da mi ne gine novi hladnjak...al eto pokušaću nešto..pozzzz:cool:
 
Član
Ako se bas vidi rupa ne znam dali ce ti prah puno pomoci, mozes otici kod Žareta u Kiseljak koji vari hladnjake ili zamjeniti novim.
Ja sam koristio prah i zacepio je curenje, naravno sipanje praha samo prema uputi kako se radi.
 
Član
Prah moze pomoci, ali u situacijama kad se prodaje auto i sl. Ali ako se hoce za sebe, ne bi preporucio nikom. To jednom kad se naspe vise ga ne ispra iz sistema nikoo ziv. Imo sam x slucajeva,naspe se antifriz u sistem plave boje, znaci cist bez dodavanja vode, i nakon par krugova voda zuta ko rijeka kad nadođe. Tako da...
 
Član
Eh jedini iskren i pošten odgovor..tako isto mislim durg auo za sebe radi i iz 100 razloga to sranje ne sipam...pozzz:cool:
 
Član
Ako ti je osto dvojkin hladnjak, ima ih sad novih bagatela, mislim da je za turbo, onaj najduzi oko pedesetak maraka.
 
Član
nisam citao sve ali kako mozes zalijepiti hladnjak, e kupi dvokomponento lijepilo abro i rijesit ces problem, imas na ilidzi kod "brke" onaj sto prodaje preko puta stanice, 6km cini mi se..
a mozes kupiti i onu tecnost isto abro pravi, dobra je rijesi problem..
 
Član
bad_look je napisao(la):
Hvala na info drug izgleda iće drugi hladnjak jer da mi se opet ne desi ovako je sigurnije...jbg..:):cool:

to jeste i najbolja varijanta, ali i najskuplja:D
meni je pomoglo, ali ako vec hoces kupiti nov, to je i bolje.
 
Član
Ne vjerujem ja u ništa što je novo na ovim starim autima.....jer svej to kina, al polvono org Njemačko nema mu ravnog..kod mene na autu idu fiteri gume samo novo ostalo gsnjam sve polovno..heheheheheh:cool:
 
Top