Rocco by tepSIJA

Rocco by tepSIJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Roco by tepSIJA

ZELA GTI je napisao(la):
Kakve su ovo cijene? Špura 15 km, filter 5 km...:icon_eek:

Jesi stavljao polovne dijelove ili?:D

Lijepi vw:icon_biggrin:

Druze ovo je cak malo i poskupo, vjeruj ;)
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

ne stavljam polovno hehehe. cijene jesu kakve jesu. ja odem i kazem daj mi to i koliko bude platim. ne znam kakvi su aksijalni ionako su do daljnjeg tu dok ne stigne pravi ovjes
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

Ma kazem samo moze to dosta nize ;)


18 KM – Zadnji ležaj (od 7 (cx) -10 (optimal) i 12 (auto log koyo)
14 KM - Crijevo za gorivo (4,5 m)
3 KM - Šaraf kartera i podloška (2)
30 KM – 2x Aksijalni lezajevi naprijed ( komad 8 (horn) 10 (topran), 12 (swag) 18 (lamforder)
7,5 KM – Set H4 Sijalica i osiguraci (sijalica Narva 4 )
5,50 KM – Permant 1 litar (4)
33 KM – Naba za volan Momo ( 25 )
20 KM – Prva pomoć (8-10-12)
10 KM – Sajla za slepanje ( 8 celicna )
6 KM – Filter ulja ( 5 SCT)
10 KM – Remen kais alternatora (5)
95 KM – Akumulator (55 a 85 )
5 KM – 2x filter goriva ( mali 2)
15 KM – Uložak brave za paljenje (7)
9 KM – Prekidač Topran za svijetla ( ista cijena)

I to je bez popusta na kolicnu :D
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

Darko_GT je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Kakve su ovo cijene? Špura 15 km, filter 5 km...:icon_eek:

Jesi stavljao polovne dijelove ili?:D

Lijepi vw:icon_biggrin:

Druze ovo je cak malo i poskupo, vjeruj ;)

Šta je poskupo jadan nebio? Imao sam golfa 1, 2 i 3. Ne sjećam se ovakvih cijena.

Špura je kod nas od 25-35 km. Filter goriva za moje auto je 21 km, zadnji ležaj 56 km...Naravno fuš dijelova
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

ZELA GTI je napisao(la):
Darko_GT je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Kakve su ovo cijene? Špura 15 km, filter 5 km...:icon_eek:

Jesi stavljao polovne dijelove ili?:D

Lijepi vw:icon_biggrin:

Druze ovo je cak malo i poskupo, vjeruj ;)

Šta je poskupo jadan nebio? Imao sam golfa 1, 2 i 3. Ne sjećam se ovakvih cijena.

Špura je kod nas od 25-35 km. Filter goriva za moje auto je 21 km, zadnji ležaj 56 km...Naravno fuš dijelova

Eto ti cijene u postu iznad i to bez popusta a djelovi su orginalni od proizvodjaca a i uvoznika za bih sa garancijom naravno ;)
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

ja sam vozio Fiat Punta HGT 4 godine cirka i cijene su x3 minimalno, VW je narodno auto i gore navedeni djelovi su iz obicnih prodavnica koji nisu bog zna kojega kvaliteta, ipak gotovo svaki od gore nabrojanih je bolji nego stari kojem ima 25 godina, pa nek traje i 1 godinu isplati se.

evo par novih fotki i sta se radilo proslu sedmicu.

hpim5108-small.jpg


hpim5117-small.jpg


dscn0021-small.jpg


hpim5111-small.jpg


hpim5116-small.jpg


dscn0019-small.jpg


Elektricar Bahro rijesio problem oko instalacije, napravio sirenu, stavljen novi ulozak brave, novi prekidac za paljenje svijetala koji je stvaro problem tabli . Postavljen Momo volan s novom nabom, stavljen remen kais od alternatora, kupljen novi akumulator Black Horse (+1 KS ) 55Ah, Faris Cengic prepakovao uloske brave da otvaram jednim kljucem

Zlatan postavio, podesio novi karburator i auto s time sada ide blesavo dobro za 90 KS (sarafanje trajalo do jutarnjih sati, i dok na satu kazaljka nije pogodila oznaku 180 km/h Zlatan se nije htio predati ).

Kupljene felge BBS RJ 6 Jota, ET 45, koje su nakon malo razmisljanja idealna kombinacija za scirocca naprijed, a nazad idu s distancerima 1cm. Na poklon dobio 3ch pojacalo i SAL-ove bass zvucnike od Nihada Kazagica a od Faruka Pasica dobio na poklon Elipse 3sistemske by Medion (fabricka ugradnja u Smart automobile)

Zajedno s Farisom C rijesio vec dugo prisutni problem s mjenjacem, srecom Faris imao viska nekih djelova koje smo rastavili i zajedno s mojim postojecim napravili odlicnu stvar, mjenjac radi perfektno i bez problema salta sve

Skinute folije zadnje bocne s stakaka, i stopke ociscene od glupog mat spreja jer su bile zatamljene’ . Zlatan poklonuo mehanizam za desni brisac i napokon i on radi nakon puno muka s istim oko kojeg smo se jebavali’ 2 dana.

Vracen i detaljno spakovan interijer, planirana ugradnja “nekih” satica’ i postavljanje zadnjeg brisaca.
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

niksa je napisao(la):
fino ovo napreduje ;)
nego gdje si spruru uradio za 15 km

Istocno Sarajevo - Lukavica, kad krenes onim pravcem pokraj aerodroma i ides pravo, poslije raskrsnice za dobrinju, produzis nekih 400m na desnu stranu imas 3 covjeka koji to radi. ja sam po preporuci otisao kod ovoga sto je 15 KM spura i jako sam zadovoljan uradjenim poslom i uslugom jer sam ja trazio cudne postavke spure :D govori mi ovaj neces dugo s ovom spurom, reko Svog ti posla :D
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

Pa to si u pravu da je skuplje mada i nije toliko u nabavci samo sto prodavaci deru narod u smislu nema to nigdje . Svaka cast za onu konstataciju novo je bolje od polovnog starog 25 godina, ne znam kako sam nasi ljudi toliko vjeruju u polovne stvari, da polovno valja nove se stvari nebi ni pravile .

Autic ima bas potencijala , meni licno bas drag model jer potice iz vremena kada je sportsko auto i opravdavalo taj naziv.
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

fino napreduje ;) a vidi cijena, pa jedan od skupljih "dijelova" prva pomoc :lol:
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

jesi ove felge od eka kupio
svaka cast fino napredujes
ocel bit brzi od punta hahah
 
Legend
RE: Roco by tepSIJA

dobro je, radi se ,)

ja sam mislio da samo supljiras, kad ono stvarno raducka se hehe

samo naprijed, ako sta treba tu sam
 
Član
RE: Roco by tepSIJA

@Limpi
-Polako samo, bude vecih cijena :p ;)

@Amer
-Nisam od eka uzeo, ovdje u SA nasao

@Noke
-Zovem te svakako u vezi onih sranja sto smo pricali ... pusca eeeee !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top