Rocco by tepSIJA

Rocco by tepSIJA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
mocna boja skroz, pise li neka oznaka na spreju,,

ne pise nist jedino sto vidim na ambalazi:

proizvodjac je RenCo - Rally Sprey - FelgenGold - Acryl -10-tak km cijena - 400ml
 
Znaci ima jos budala osim mene :)

ja sam svoja gornja ramena i zadnje lca tako smirglo ko budala i preso nekom drecavom bojom, na kraju sam lca zamijenio i dzabe sav trud, al neka :)

Ulgavnom, svaka cast, treba ovo volit da bi na takve "gluposti" strugo otiske sa prstiju :)
 
Član
Zavrsio s j*** smirglanjem, nanosenjem temeljne, i farbanjem kucista amortizera, jos ostale opruge ali to lako ide.
Takodje nabavljen novi lijevi blatobran, koji ce ici kad se bude farbalo auto uskoro, jer trenutno sto je na autu nije u najboljem stanju, a necu da ga kitujem i zezam se oko toga.. ( Hvala SANDRU sto mi sredio blatobran)
takodje stigao u kucu i GTI spojler od 16v modela Scirocco, rezervna zadnja sajba i komplet gepek, takodje i sva sam rezervna stakla osim sajbe nabavio i imam... neka se nadje :) :icon_biggrin:




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Slijedece na redu u okviru "kucanskih poslova" je restauracija zadnjeg mosta, repariranje kocionih klijesta, i sitnice oko toga , nakon cega slijedi montaza gti mosta s diskovima nazad.

tepSIJA
 
Administrator
nema sta odlicno tepSIJA... fino ti to sredjujes... znamo svi kakav je bio prvi projekat tako da ne sumnjamo da i ovaj nece biti odlican... sretno u nastavku...
 
Član
Kako si ti lud! Il ti je dosadno u kuci :)
Pa sto ces farbati amortizere,jedna voznja i neces vise znati koje su boje :)
 
Ne da degradiram Tepsijinu ludost :D al kad sam vidio projekat u Hr gdje je lik na "dvici", izmedju ostalog kromiro karter i sarafe koji idu ispod tapacira krova, od tada mi nista vise nije dovoljno ludo i nenormalno :cool:

Go Tepsa, samo gdje nadje zlatnu boju jbt :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top