Reparacija turbine

Reparacija turbine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Reparacija Turba?

ja bih kupio gt20 turbo kad vec mora da se mijenja i onda fino uradio remap na 220 ks i extra :D

Kad vec moras da kupis turbo novi bar kupi neki veci :icon_twisted:
 
Član
RE: Reparacija Turba?

Produkcija autodijelovi Mostar ima nove turbine za većinu vozila a ni cijena nije strasna,kako je meni ostalo u sijećanju za pasata tdi 130 konja oko 1200 KM.
Evo ti link pa ih kontaktiraj ako te zanima:www.produkcia.ba
Moj savjet ti je: novo je novo.
 
Član
RE: Reparacija Turba?

pensa je napisao(la):
Produkcija autodijelovi Mostar ima nove turbine za većinu vozila a ni cijena nije strasna,kako je meni ostalo u sijećanju za pasata tdi 130 konja oko 1200 KM.
Evo ti link pa ih kontaktiraj ako te zanima:www.produkcia.ba
Moj savjet ti je: novo je novo.

novo je novo, al kakva je to turbina koja je nova 1200 KM ?, to je ponajmanje novo.
 
Legend
RE: Reparacija Turba?

pokusaj i sa opcijom da das taj turbo i jos love za novi, moja preporuka ti je da ganjas hercegovinu, oni tamo imaju opet najbolje cijene ;)
 
Član
RE: Reparacija Turba?

problem s turbom je rijesen... sad samo cekam... najpovoljniju shemu.... :mrgreen;
 
Član
RE: Reparacija Turba?

sta god radio sa turbinom prilikom postavljanja turbiine naj vaznije ti je da se ocisti kompletan sistem cijevi i interkuler jer ljudi odnesu turbinu na reparaciju a ostane komadic u sistemu i turbina ga povuce usebe i ponovo se zezne zato to reparirane riknu brzo a i nova ce isto ako se neocisti sve pozz
 
Član
RE: Reparacija Turba?

pa valjda ce majstor je ocistiti... upravo je sad vraca na auto.... nije retardiran....:D
 
Član
RE: Reparacija Turba?

nodiash je napisao(la):
sta je bilo kume jesul je napravili?

Da kazem mene je isto turbo bio zajebavao,prekido auto islo gore od sdi-a. I ovdje po širokom mostaru sam išao tražio svak je za reparaciju tražio velike cifre. I na kraju za 200km sredim ju. Od tada prešao 30 000km. Trubina nije bila vrisnula vec je bila začađena[/align]
 
Član
RE: Reparacija Turba?

bulex je napisao(la):
a drugo je to... kad ti zacadi trubo pa se ocisti... ova je bas riknula :D

Drug,

hajde kad završiš taj turbo, daj nam detaljne informacije gdje si je radio, koliko love, koje si još opcije bio pronašao itd,
 
Član
RE: Reparacija Turba?

bosko je napisao(la):
pensa je napisao(la):
Produkcija autodijelovi Mostar ima nove turbine za većinu vozila a ni cijena nije strasna,kako je meni ostalo u sijećanju za pasata tdi 130 konja oko 1200 KM.
Evo ti link pa ih kontaktiraj ako te zanima:www.produkcia.ba
Moj savjet ti je: novo je novo.

novo je novo, al kakva je to turbina koja je nova 1200 KM ?, to je ponajmanje novo.
Na stranici ti sve lijepo piše kakva je i ko je proizvođač a osim toga ima i garancija.Nije da ih ja hvalim ali su ljudi ozbiljni i ne prodaju fuš robu, a rade ima 15 god.
 
Član
RE: Reparacija Turba?

bulex je napisao(la):
pa valjda ce majstor je ocistiti... upravo je sad vraca na auto.... nije retardiran....:D

e bas ti je odgovor
na mjestu
ja sam radio to takozvano ciscenje turbina kamaru raje sa foruma
svi su bili zadovoljni
a iti bi parem trebo biti sa sugestijom
 
Član
RE: Reparacija Turba?

pa sta rikne na turbini , ja znam ovi sto voze dvojke primjene samo one lezaje u sredini i to je to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top