Reparacija turbine

Reparacija turbine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
bosko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Sve je to uredu, al nemoze rec NOV turbo 1200... na odpadu je polovan turbo 1000-1200 maraka zavisi o kom se radi.
jedino kinezi, koliko para toliko muzike, pun ebay od 200eura pa dalje,

znam :D dolazio sam jednom u nedoumicu, sve konto, reko da uzmem jedno 5 onih kineskih pa da mjenjam... al sam odusto, ko ce sarafat svaki drugi dan :)

citao sam momak i CRO ubacio kineza u ford sierru i kaze extra zadovoljan, mislio da ce ona prva propisati, a ona jos uvijek radi, a crijeva i dihtunzi pucaju, nikad ne znas
 
Član
nismo je napisao(la):
bosko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Sve je to uredu, al nemoze rec NOV turbo 1200... na odpadu je polovan turbo 1000-1200 maraka zavisi o kom se radi.
jedino kinezi, koliko para toliko muzike, pun ebay od 200eura pa dalje,

znam :D dolazio sam jednom u nedoumicu, sve konto, reko da uzmem jedno 5 onih kineskih pa da mjenjam... al sam odusto, ko ce sarafat svaki drugi dan :)

citao sam momak i CRO ubacio kineza u ford sierru i kaze extra zadovoljan, mislio da ce ona prva propisati, a ona jos uvijek radi, a crijeva i dihtunzi pucaju, nikad ne znas

sto dalje od mene, ne zelim vise u zivotu da skinem usis izduv i ostala crijeva.
 
Član
bosko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
bosko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
ja sam reparirao turbinu (benzinac u pitanju) i gasao 3 godine bez problema

reparacija turbine, ko zna dobro da uradi je super, mozes gasat kolko hoces, cak i ako je pod velikim stresom turbo, ako je sve dobro namjesteno (ako iko to zna, ja znam), al opet, to nije NOV turbo nego REPARIRAN (sto ne znaci da je manje kvalitetan od novog) a to sto ga oni pjeskare uglancaju stave nove djelove unutra nije novo.

btw, nismo, koji je turbo tebi na SXu ?
pricamo o t25 garrett ...

Bosko i dijeca znaju da je novo - novo i da reparirano nije novo, al i cijena igra ulogu

Sve je to uredu, al nemoze rec NOV turbo 1200... na odpadu je polovan turbo 1000-1200 maraka zavisi o kom se radi.

Bosko druže zašto ne bi mogao reć ako je tako?
Zato sam stavio link da se ljudi raspitaju.
Meni turbina ne treba pa me ne zanima jel prodaju kinesku il neku drugu robu.
A na njihovoj stranici možeš vidjeti čije sve dijelove ljudi prodaju i to će ti dovoljno reći o njihovoj ozbiljnosti.
 
Član
pensa je napisao(la):
bosko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
bosko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
ja sam reparirao turbinu (benzinac u pitanju) i gasao 3 godine bez problema

reparacija turbine, ko zna dobro da uradi je super, mozes gasat kolko hoces, cak i ako je pod velikim stresom turbo, ako je sve dobro namjesteno (ako iko to zna, ja znam), al opet, to nije NOV turbo nego REPARIRAN (sto ne znaci da je manje kvalitetan od novog) a to sto ga oni pjeskare uglancaju stave nove djelove unutra nije novo.

btw, nismo, koji je turbo tebi na SXu ?
pricamo o t25 garrett ...

Bosko i dijeca znaju da je novo - novo i da reparirano nije novo, al i cijena igra ulogu

Sve je to uredu, al nemoze rec NOV turbo 1200... na odpadu je polovan turbo 1000-1200 maraka zavisi o kom se radi.

Bosko druže zašto ne bi mogao reć ako je tako?
Zato sam stavio link da se ljudi raspitaju.
Meni turbina ne treba pa me ne zanima jel prodaju kinesku il neku drugu robu.
A na njihovoj stranici možeš vidjeti čije sve dijelove ljudi prodaju i to će ti dovoljno reći o njihovoj ozbiljnosti.

Ama covjece Boziji, ne moze prodavat Garrett-ov turbo NOV jeftinije od Garrett-a, niti moze KKK turbo prodavat jeftinije od KKK itd, jel mozes to sebi u glavu da stavis to nije NOVO, ako j eto NOVO onda nisu originalni djelovi, dje je tu matematika molim te ? Nebi onda niko kupovo od Garrett-a ni od bilo koga drugog nego od tih tamo...
 
Član
bosko je napisao(la):
pensa je napisao(la):
bosko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
bosko je napisao(la):
nismo je napisao(la):
ja sam reparirao turbinu (benzinac u pitanju) i gasao 3 godine bez problema

reparacija turbine, ko zna dobro da uradi je super, mozes gasat kolko hoces, cak i ako je pod velikim stresom turbo, ako je sve dobro namjesteno (ako iko to zna, ja znam), al opet, to nije NOV turbo nego REPARIRAN (sto ne znaci da je manje kvalitetan od novog) a to sto ga oni pjeskare uglancaju stave nove djelove unutra nije novo.

btw, nismo, koji je turbo tebi na SXu ?
pricamo o t25 garrett ...

Bosko i dijeca znaju da je novo - novo i da reparirano nije novo, al i cijena igra ulogu

Sve je to uredu, al nemoze rec NOV turbo 1200... na odpadu je polovan turbo 1000-1200 maraka zavisi o kom se radi.

Bosko druže zašto ne bi mogao reć ako je tako?
Zato sam stavio link da se ljudi raspitaju.
Meni turbina ne treba pa me ne zanima jel prodaju kinesku il neku drugu robu.
A na njihovoj stranici možeš vidjeti čije sve dijelove ljudi prodaju i to će ti dovoljno reći o njihovoj ozbiljnosti.

Ama covjece Boziji, ne moze prodavat Garrett-ov turbo NOV jeftinije od Garrett-a, niti moze KKK turbo prodavat jeftinije od KKK itd, jel mozes to sebi u glavu da stavis to nije NOVO, ako j eto NOVO onda nisu originalni djelovi, dje je tu matematika molim te ? Nebi onda niko kupovo od Garrett-a ni od bilo koga drugog nego od tih tamo...
Daj se malo saberi ne zanima me kakvo je, ni ko proizvodi a što se cijene tiče imaš na linku broj telefona pa nazovi i pitaj.
Ja stvarno ne znam šta tebi ovde nije jasno.a to može li biti jeftinije nije upitno MOŽE.
Pitanje je samo koliku maržu ko uzima.
Meni za auto u servisu pozicija 90 KM, a kod njih ista (znači isti proizvođač ista pozicija) 65 KM.
Pa ti meni reci jel može il ne može.
 
Član
Mrva je napisao(la):
Imate i ovaj turbo servis i u Sarajevu, licno poznajem momka i cinimi se da je oke, govorio mi je koliko kostaju reparacije al sam zaboravio. Uglavnom firmino sjediste je u SWE, imaju puno iskustva sa turbinama. U SWE, imaju i neka svoja drag auta:
Volvo (neznam koji tacno) auto ima dvije brzine i ide oko 8 sec/402, autic ima samo 2 i 4 brzinu :D
i Fokusa koji kakodje ide oko 8 sec/402 :D

http://www.turboservice.ba/

pa ih kontaktiraj i raspitaj se

;)

Ja sam kod njih prošle godine u Decembru kupio turbo za Seata, platio sam ga oko 1200,00 KM,

Sad za sad radi bez problema prešao sam oko 7000 kilometara i nema problema, a valjda ih neće ni biti.
 
Član
bosko predlazem da se ostavis turbina fordova shelby mustanga i tako tih stvari o kojima se konstantno raspravljas i bacis na nesto produktivnije...recimo sadjenu cvijeca...jesi kad razmisljo o tome:lol:
salim se ba...ubi se ti raspravljajuci s ljudima po citave dane svaki dan...stipu se ba...ko zna zna a ko ne zna koga jebe sto nije ucio:lol:;)
 
Član
zato sam i napiso ovo sto sam napiso u predhodna dva posta... neki ljudi su jednostavno... ograniceni.
 
Član
bosko je napisao(la):
zato sam i napiso ovo sto sam napiso u predhodna dva posta... neki ljudi su jednostavno... ograniceni.

Hvala ti bosko na konstataciji,dobro si to zaključio ja sam ograničen.
Izvinite svi što sam pokušao pomoći neću više.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top