Reparacija turbine

Reparacija turbine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li je iko imao iskustva sa reparacijom... da li je reparirao... i kakva su iskustva btw meni je moj propuho pa ide na reparaciju... pa me interesuje... je li ko imo kakvog iskustva... i sha je to bem ti turbo...
 
Administrator
RE: Reparacija Turba?

bulex je napisao(la):
Da li je iko imao iskustva sa reparacijom... da li je reparirao... i kakva su iskustva btw meni je moj propuho pa ide na reparaciju... pa me interesuje... je li ko imo kakvog iskustva... i sha je to bem ti turbo...

moja preporuka, odlicno rade, garancija 1 god, nisu skupi, ja prezadovoljan
MTS TURBOLADER Sarajevo 033242422
 
Legend
RE: Reparacija Turba?

Druze, ovi moji iz servisa su radili sa nekim ljudima iz Šabca, tacnije momak sto je radio u servisu radio je svoj turbo na Puntu kod tog tipa, pa mozes probat i njih.
 
Član
RE: Reparacija Turba?

vec sam dao turbo na reparaciju ovdje blizu tz... al mene interesuje da li taj turbo bude ok poslije kakve su posljedice nakon kompletne reparacije
 
Administrator
RE: Reparacija Turba?

bude Ok ako znaju i zele da repariraju, a isto tako mogu i da uniste turbo (moje ruzno iskustvo s Gabeljicem u Hotonju (3 puta reparirao u 20 dana i na kraju vratio pare))
 
Član
RE: Reparacija Turba?

turbo servis u uzicama;)
trebao si tamo poslat
sto ti je tedeji,samo se kvari:D
 
Član
RE: Reparacija Turba?

pa eto ja sam uz preporuku... ljudi koji su vec reparirali... turbo servis u brijesnici kod gracanice... imaju mashine i sve... tu moj automehanicar i radi... reparacije... pa nadam se da ce biti ok... jer ako ne bude... zvao sam ovlasteni VW servis... 2000 milje je nov turbo... mislim... nidje veze:icon_eek:
 
Član
RE: Reparacija Turba?

edoze je napisao(la):
turbo servis u uzicama;)
trebao si tamo poslat
sto ti je tedeji,samo se kvari:D

Moj brat je radio tamo na 1.9 tdi audiju i nakon mjesec opet je pocela da pusta turbina .. Tako da mozda je jedini lijek novi turbo bulex :cool: , hoces ti da ga cjepas ..
 
Član
RE: Reparacija Turba?

samo novi turbo...

Dzaba si bacio pare na reparaciju,niko je nece dobro uraditi ako je turbo sredjnje ili vise unisten,samo dobro urade reparaciju ako dobiju turbo koji je tek "nacet"

A to da u gracanici neko radi reparaciju za tvoju turbinu koja se vrtu 150 000 obrtaja je smjesno,to ni u uzicama nemogu uraditi dobro a kamoli tu sad neki mini servis.

Sreca tu samo moze biti ako nije puno stradala,mozda je i urade,u suprotnom eto tebe brzo opet kod njih na reparaciju :)))
 
Član
RE: Reparacija Turba?

ljudi treba da poznajete turbo odnosno turbinu i dijelove sto se repariraju pa onda da sudite ko radi i kako ,pre svega treba obratit paznju na turbinu koju donosite u kakvom je stanju i sta na njoj valja a sta je za reparaciju ,mislim da je jedini pouzdan servis na nasim prostorima da moze odradit reparacuju kvalitetno onaj u uzicama u zavisnosti sta donesete!
 
Član
RE: Reparacija Turba?

I ja preporucavam te ljude u Uzicama,moj stari je radio kod njih turbo,koji je otisao na sluzbenom autu,svaka im cast na profesionalnosti ;)
 
Član
RE: Reparacija Turba?

Ma meni je "zvizno" turbo, svi ljudi koje sam pitao i mehanicari su govorili da kupim novu turbinu jer se ne isplati reparirati i nije toliko velika razlika u cijeni tako da sam i uzeo novu :icon_biggrin:
 
Član
RE: Reparacija Turba?

pa izgleda da je najbolje nov turbo moja je jos uvijek ovdje u kuci ne znam da li da je repariram ili da uzimam nobi turbo... a kontam ako vec novi turbo da je naci kakav vec turbo... al tesko su je skinuli sa mog auta tako da ujutro trebam da je nosim... ili ce pasti novti turbo...
 
Član
RE: Reparacija Turba?

u svakom slucaju prije kupovine,kontaktiraj par razlicitih ovlastenih servisa,i obavezno neki servis u cro,cijene znaju biti veoma razlicite
 
Član
RE: Reparacija Turba?

ma gdje god sam kreno ili reparacija svugdje ista... ili turbo nov svugdje isti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top