Renault 5

Renault 5

Član
roki zasto jednostavno ne zavaris ta zadnja vrata,neznam ni sam sto ce ti,veliki si covjek ima u tebi 2m mozda ulazis na zadnja:icon_rolleyes:
 
Član
zadnja vrata sluze samo da imas kurblu da otvaras prozore,ali ti to nemas to inace dolazi kao dodatna oprema na autima koja se ne tuniraju
 
edo_benz je napisao(la):
zadnja vrata sluze samo da imas kurblu da otvaras prozore,ali ti to nemas to inace dolazi kao dodatna oprema na autima koja se ne tuniraju

ahahahahhahahah dobro vas je :D kada cemo piti kahvu prekosutra sam tamo :D
 
Član
:D sepet stvarno :lol:
de to sutra poslikaj ko covjek da se vidi sta si radio,eto sad necu te smarat :lol:
 
edo_benz je napisao(la):
:D sepet stvarno :lol:
de to sutra poslikaj ko covjek da se vidi sta si radio,eto sad necu te smarat :lol:

moze buraz al kako da ti uslikam ulje koje sma promjenio ????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Jbg ja te pitam za buducnost tj. mislio sam jel imas kakve plane i ti , a ti malo planuo.... pitao bih te jos nest al neznam sad hoces se naljutit:icon_rolleyes::icon_question:
 
badboy je napisao(la):
Jbg ja te pitam za buducnost tj. mislio sam jel imas kakve plane i ti , a ti malo planuo.... pitao bih te jos nest al neznam sad hoces se naljutit:icon_rolleyes::icon_question:

heheh buraz ovih dana samo ide zahebavanje os strane forumasa pa reko da se i ti ne zahebavas :icon_biggrin:
 
Član
mozel baciti cvil ( slajdrati) u trecoj ??? Moj kolega ima 1,1 al po kisi baca samo tako..




Renolka je super samo nemoj ga upropastiti, sta god da radis bitno je da kreces oko auta i da zanima;)
 
badboy je napisao(la):
mozel baciti cvil ( slajdrati) u trecoj ??? Moj kolega ima 1,1 al po kisi baca samo tako..




Renolka je super samo nemoj ga upropastiti, sta god da radis bitno je da kreces oko auta i da zanima;)

da ti iskreno kazem nisam ni probavao ali cu da probam :D a valjda ce da ispadne kako sam naumio samo da mi je maruna sakupit za kakav jaci motor :icon_biggrin:
 
Top