Renault 5

Renault 5

roki_actros je napisao(la):
Muhaha, da ti nisi onaj tuner sto je stavlj'o Volvo motor tunir'o i to..Zica nesto nick i sl. iz Pazarica bjese i on, a iste felge je im'o...

stari kupio od njega auto nesto jeftino je bio prije 2 mjeseca pa ga sad meni poklonio a taj zica ti se preziva topalovic :D
 
Administrator
@arminnn: hahaha ispravljeno, ne znam šta mi bi:lol::lol:

@roki: davno sam ja rekao da se auto sa 4 vrata ne tunira, al ti ne slušaš:lol::lol:
 
ReD_DeviL je napisao(la):
hehheheehehe :D jarane fkt nekako nije auto sa cetvera vrata barem po meni za tunirat :D :lol:

zelen si ti jos :lol::lol::lol:

ne bi niko od nas ubacio crvene pozicije ni tu "muziku" pa ti niko ne zamjeri...
tebi bi trebalo kakvo auto sa 1 vrata za tuninga:icon_question::icon_question:

pogledaj malo projekte od Roki-ja pa ces skontat nesto, valjda
 
GreenDevil je napisao(la):
ReD_DeviL je napisao(la):
hehheheehehe :D jarane fkt nekako nije auto sa cetvera vrata barem po meni za tunirat :D :lol:

zelen si ti jos :lol::lol::lol:

ne bi niko od nas ubacio crvene pozicije ni tu "muziku" pa ti niko ne zamjeri...
tebi bi trebalo kakvo auto sa 1 vrata za tuninga:icon_question::icon_question:

pogledaj malo projekte od Roki-ja pa ces skontat nesto, valjda

BUAHAHAHHAHAHAHAH
 
Član
:icon_rolleyes:

Svakakvih slučajeva na forumu.

Inače, mene je Rendžo 5 mnogo puta poslužio, navozao sam ih se dovoljno i jako gotivim ovaj auto.
 
OggyBoy je napisao(la):
:icon_rolleyes:

Svakakvih slučajeva na forumu.

Inače, mene je Rendžo 5 mnogo puta poslužio, navozao sam ih se dovoljno i jako gotivim ovaj auto.

i mene je iznenadio, ja sam vozio dizela, pici 150 na malezijskom :lol::lol:
 
Član
Ne sikiraj se ti XD imas ti sta na njemu raditi;) prvo ga dobro pregledaj i sredi mehanicki,onda povadi unutrasnjost fino operes sredis,pa uzmes felge i auto ispoliras, pa onda skupljaj lovu za neke tuning dijelove kao sto su neke sportske opruge itd...:icon_smile:
 
mahe007 je napisao(la):
Ne sikiraj se ti XD imas ti sta na njemu raditi;) prvo ga dobro pregledaj i sredi mehanicki,onda povadi unutrasnjost fino operes sredis,pa uzmes felge i auto ispoliras, pa onda skupljaj lovu za neke tuning dijelove kao sto su neke sportske opruge itd...:icon_smile:

Gdje ima kupiti polir pastu???

Fenix je napisao(la):
Pa dobro jest to malo bezveze :D al tunira se jbg bmw e34 nema ni jedan sa 2 vrata pa ga raja sređuje ;)

Gdje ima kupiti polir pastu trazio sam po ovim vecim ventrima nema nigdje :icon_question:
 
Početnik
ReD_DeviL je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
Ne sikiraj se ti XD imas ti sta na njemu raditi;) prvo ga dobro pregledaj i sredi mehanicki,onda povadi unutrasnjost fino operes sredis,pa uzmes felge i auto ispoliras, pa onda skupljaj lovu za neke tuning dijelove kao sto su neke sportske opruge itd...:icon_smile:

Gdje ima kupiti polir pastu???

U radnji :D
 
Član
Prvi put cujem "GDJE CES AUTO SA 4 VRATA?! Pa pogledaj prvo sta je covjek napravio od njeg.Sve je stvar ukusa,i kako kazu zelenas si jos.
Iii jos nesto,sta bi da ti je stari poklonio sa 4 vrata? :icon_eek:
Sto se tice polir paste imas na piku,po radnjama,gdje se prodaju auto dijelovi,imas u vecim trznim centrima.

Sretno u projektu :cool:
 
Fenix je napisao(la):
ReD_DeviL je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
Ne sikiraj se ti XD imas ti sta na njemu raditi;) prvo ga dobro pregledaj i sredi mehanicki,onda povadi unutrasnjost fino operes sredis,pa uzmes felge i auto ispoliras, pa onda skupljaj lovu za neke tuning dijelove kao sto su neke sportske opruge itd...:icon_smile:

Gdje ima kupiti polir pastu???

U radnji :D

BUAHAHHAHAAHAHA brte u kojoj :lol:

ma Lik je napisao(la):
Prvi put cujem "GDJE CES AUTO SA 4 VRATA?! Pa pogledaj prvo sta je covjek napravio od njeg.Sve je stvar ukusa,i kako kazu zelenas si jos.
Iii jos nesto,sta bi da ti je stari poklonio sa 4 vrata? :icon_eek:
Sto se tice polir paste imas na piku,po radnjama,gdje se prodaju auto dijelovi,imas u vecim trznim centrima.

Sretno u projektu :cool:

Ne bi mi poklonio sa 4 vrata jer me je pitao kakvp cemo auto uzet uja sam rekao od komse renola i eto :D
 
Član
ReD_DeviL je napisao(la):
Fenix je napisao(la):
ReD_DeviL je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
Ne sikiraj se ti XD imas ti sta na njemu raditi;) prvo ga dobro pregledaj i sredi mehanicki,onda povadi unutrasnjost fino operes sredis,pa uzmes felge i auto ispoliras, pa onda skupljaj lovu za neke tuning dijelove kao sto su neke sportske opruge itd...:icon_smile:

Gdje ima kupiti polir pastu???

U radnji :D

Pa valjda u onoj gdje se prodaju auto dijelovi i kozmetika za auto:D
 
mahe007 je napisao(la):
ReD_DeviL je napisao(la):
Fenix je napisao(la):
ReD_DeviL je napisao(la):
mahe007 je napisao(la):
Ne sikiraj se ti XD imas ti sta na njemu raditi;) prvo ga dobro pregledaj i sredi mehanicki,onda povadi unutrasnjost fino operes sredis,pa uzmes felge i auto ispoliras, pa onda skupljaj lovu za neke tuning dijelove kao sto su neke sportske opruge itd...:icon_smile:

Gdje ima kupiti polir pastu???

U radnji :D
u hadzicima trazio nema :/

Pa valjda u onoj gdje se prodaju auto dijelovi i kozmetika za auto:D
 
ReD_DeviL je napisao(la):
ne kazem ja da on nije dobar al brte gdje se tunira auto sa 4 vrataA?????? :D

sve super sretno u radovima, al na ovo nisam mogao ostati ravnodusan ! kakve veze ima tuniranje sa brojem vrata?? apsolutno nikakve . pogledaj sta je adnan prasovic uradio sa svojom a3 sa 4. vrata, al izgleda po tvom to ne ljava
 
Top