raj za vozace nafta 1.55km

raj za vozace nafta 1.55km

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
neznam da li je bila ova tema ako jeste brisite, znaci energopetrolove pumpe se snadbjevaju naftom iz bosanskog broda i cjena je 1.55km, a imaju i euro dizel 1.85km, ja sam licno sipao i zadovoljan sam i cjenom i kvalitetom:icon_smile:;)
 
Član
stefan je napisao(la):
neznam da li je bila ova tema ako jeste brisite, znaci energopetrolove pumpe se snadbjevaju naftom iz bosanskog broda i cjena je 1.55km, a imaju i euro dizel 1.85km, ja sam licno sipao i zadovoljan sam i cjenom i kvalitetom:icon_smile:;)

kakva je ta nafta iz bosanskog broda???nekontam majkemi??? i valjali sipati u turbodizelase???? daj ljudi malo pojasnite:cool::cool:
 
Član
u sta si ti stefane sipo...u neki noviji motor ili...???
ne bi ja to bas sipo u nov neki motor...
 
Legend
sipao sam u golf 3 1.9d, a sad raja masovno sipa i kazu da su zadovoljni, meni dobro vuce ne dimi, samo je ova nafta malo masnija sto je bolje za novije motore bar ja mislim

zaboravih napomenuti ako ce ikad valjati ova nafta valjace sad na pocetku da se malo pokazu:lol::lol::lol:
 
Legend
elmire moras naglasiti na pumpi da hoces tu naftu posto ima i ova standardna i ova iz BB;)
 
Član
Vjerovatno stariji motori mogu ovo podnjet.. predpostavljam kad su mogli sve ono u ratu :) ko golf 2...
A mozda bi moglo i u novije ali napravit neki omjer ili sipat kakav aditiv?
Ima'l kakav hemicar ovdje ? :)) :cool:
 
Član
ma nema ba to...sumpora puno, ne moze da ne steti motoru...ok za stare motore, al ove nove niposto...
 
joj pa to je extra ako je 1.55 samo ja eto danas sam bio na energopetrolu i nisasm nasuoo al odo sad da se progasam i da naspem :):):):):icon_confused::icon_confused::icon_confused::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile: loooddddiillloooo;);)
 
Član
LudoA je napisao(la):
Samo ta nafta ima 6 puta vise sumpora ;)

Da, bas je ovo fora...

Fabrika nema moderna postrojenja za preradu nafte, pa naftu preradjuje po starim standardima. Ko ima kakav Common-rail ili Pupme-duse motor, znaci moderniji dizelas, ne bi trebao sipati tu naftu, jer bi mu brzo mogla nastetiti motoru. No svi ostali mogu bez problema to sipati, auto ce im ici isto kao i sa Eurodizelom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top