Radari u Sarajevu i dalje

Radari u Sarajevu i dalje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Radar detects the laser in the camera....that's the point...it doesnt stop it from taking the picture, it warns you to slow down and not get caught....I had to read many many reviews to buy one, and i finally decided on this one because a friend of mine used to test radars while a cop...thats why i'm saying it does detect it....ne pricam dzabe...:lol:

lov2xlr8 je napisao(la):
a de ti malo read specs od nasih foto radara,da ti dadnem to ono easy way,
traffipax photo radar,readaj specs o sensorima built in cestu :)

malkice se razumijem u radare i u radar detektore i u te stvarcice,volim to,something like hobi.
 
Član
stupified je napisao(la):
Radar detects the laser in the camera....that's the point...it doesnt stop it from taking the picture, it warns you to slow down and not get caught....I had to read many many reviews to buy one, and i finally decided on this one because a friend of mine used to test radars while a cop...thats why i'm saying it does detect it....ne pricam dzabe...:lol:

lov2xlr8 je napisao(la):
a de ti malo read specs od nasih foto radara,da ti dadnem to ono easy way,
traffipax photo radar,readaj specs o sensorima built in cestu :)

malkice se razumijem u radare i u radar detektore i u te stvarcice,volim to,something like hobi.

Ama covjece, jedno je radar detektor o kojem pricas, i to stoji, ali protiv LASERSKIH I RADIO rucnih radara koji policajci koriste, a ovo je najobicniji FOTOAPARAT koji reaguje na obicne pressure senzore u ASFALTU! I kako mislis da ce radar detektor onda da uoci ga, prateci neravnine na asfaltu? :D
 
Član
najbolje rjesenje je crni sprej...jedna mala stolica i pssssssss psssssss psssssssss negdje u 3-4 ujutro:lol::lol:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Ja ne vidjeh tu kameru na M. Dvoru, bas sam sinoc gledao i ni kamere ni senzora... :icon_question:

Nisam ja prosao od petka i nisam nigdje vidio senzore a kamoli kameru :icon_question:
 
Član
People talk the talking while you walk the walking....Izvinjavam se, this conversation took a different direction. Kad ja ne znam nesto, nije mi sramota da pitam i da ucim, al ne se pravim ko da sam naj pametna pa samo da lomotim...da bih bio u isti grad, pokusali bi smo sa toj pa da vidis sto ja pricam, dok tada nemam sto da se mucim da ti onjasavam da si gresno :icon_exclaim:


trizex je napisao(la):
stupified je napisao(la):
Radar detects the laser in the camera....that's the point...it doesnt stop it from taking the picture, it warns you to slow down and not get caught....I had to read many many reviews to buy one, and i finally decided on this one because a friend of mine used to test radars while a cop...thats why i'm saying it does detect it....ne pricam dzabe...:lol:

lov2xlr8 je napisao(la):
a de ti malo read specs od nasih foto radara,da ti dadnem to ono easy way,
traffipax photo radar,readaj specs o sensorima built in cestu :)

malkice se razumijem u radare i u radar detektore i u te stvarcice,volim to,something like hobi.

Ama covjece, jedno je radar detektor o kojem pricas, i to stoji, ali protiv LASERSKIH I RADIO rucnih radara koji policajci koriste, a ovo je najobicniji FOTOAPARAT koji reaguje na obicne pressure senzore u ASFALTU! I kako mislis da ce radar detektor onda da uoci ga, prateci neravnine na asfaltu? :D
 
Član
cobra proizvodi radar detektore koji imaju u sebi ugradjen gps,i pomocu gps te upozori gdje ima photo radar i red light radar,ali samo je amerika pokrivena i djelomicno kanada.
proguglaj traffipax pa pogledaj kako radi traffiphoto pa ces vidjeti da se tu nema sta detektovati,nema nikakvih lasera,obicni fotoaparat sa blicem,moze biti aparat sa filmom na razvijanje a moze biti digitalni aparat.
niko se ne pravi najpametniji nego ti dajemo cinjenice koje su takve kakve jesu.
kod nas postavljaju te traffipax photoradare,trenutno su medju savremenijim :)
 
Član
To sam i ja rekla:
(Today 01:28 AM)stupified Wrote:
Radar detects the laser in the camera....that's the point...it doesnt stop it from taking the picture, it warns you to slow down and not get caught....

I tried and tested them all...throughout my trips:cool:


They have the European standard one, too...
lov2xlr8 je napisao(la):
cobra proizvodi radar detektore koji imaju u sebi ugradjen gps,i pomocu gps te upozori gdje ima photo radar i red light radar,ali samo je amerika pokrivena i djelomicno kanada.proguglaj traffipax pa pogledaj kako radi traffiphoto pa ces vidjeti da se tu nema sta detektovati,nema nikakvih lasera,obicni fotoaparat sa blicem,moze biti aparat sa filmom na razvijanje a moze biti digitalni aparat.niko se ne pravi najpametniji nego ti dajemo cinjenice koje su takve kakve jesu.
kod nas postavljaju te traffipax photoradare,trenutno su medju savremenijim :)
Hope you all dont get caught, because I dont know what the traffic law says about the speeding tickets in BiH, but i know it's bad it doesnt get better anywhere. Wish you all luck escaping it.

:icon_biggrin:
:icon_exclaim:
 
Član
mene ce tesko uhvatiti imam fake tablice tako da kazna nece doci nikome :)
u svakom slucaju kad dodjes u bih pazi se policajaca koji iskacu iz grmlja sa radarom,bolje im nemoj stati,u nizu i gas
 
Početnik
uslikalo me kod marshalke i na autoputu podlugovi-sarajevo, ja mislio ono na autoputu brojilo prometa :cool: ..i na jednom i na drugom mjestu vozio oko 10km/h brze,valjda nece biti mnogo kazne..
 
Početnik
stupified je napisao(la):
10km over the speed limit here in Kosovo is 25 Euro ticket. how about in BiH?

20 km na kafu :cool: ..al kad te uslika neznam..valjda se razumijemo..ja sam tebe razumio ovo 10KM, 25, BiH :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top