Radari u Sarajevu i dalje

Radari u Sarajevu i dalje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I have this radar detector: http://www.dynamicsglobal.com/shop/catalog/product_info.php?products_id=67&osCsid=d46fbd5b9b5654e970f041dae7f4ad77


It serves me perfect....i have not gotten any tickets ever since i've bought it!;)
 
Član
Nije dzabe, read the specs. Its got it all, sve do laser detektora, 12 band i sve....its a european standards brought from the US. I radi dobro.
lov2xlr8 je napisao(la):
dzaba ti taj detector za ove kamerice
 
Član
a de ti malo read specs od nasih foto radara,da ti dadnem to ono easy way,
traffipax photo radar,readaj specs o sensorima built in cestu :)

malkice se razumijem u radare i u radar detektore i u te stvarcice,volim to,something like hobi.
 
Član
od sad kad u sarajevo dodjem odma skidam tablicu... na upit pandura gdje je vadim je iz gepeka i govorim kako mi se sjebo nosac nemam je cime pricvrstit i kako upravo idem na pumpu kupit okvire nove :)
 
Član
Ja ne vidjeh tu kameru na M. Dvoru, bas sam sinoc gledao i ni kamere ni senzora... :icon_question:
 
Član
bas sam nesto kontao kako senzor na cesti mjeri brzinu.

ovako senzori izgledaju na jednoj traci puta:
71227774aw5.jpg

Vjerovatno se koristi formula za brzinu v=s/t (brzina=put/vrijeme)

Prvo se izmjeri rastojanje između trakica senzora.(kod ugradnje na cestu)

A kad proradi radar, onda se mjeri vrijeme prolaska tocka od prvog senzora do drugog, i onda se podjeli predhodno izmjerena dužina(između trakica) sa vremenom prolaska prvog para tockova, te se tako dobije brzina. I salje se signal na fotoaparat ako je prekoraceno ogranicenje

stvarno ne vidim neki drugi nacin.

O Einsteinu, nisam se prepoznao :p
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top