Radar detektor, koji kupiti

Radar detektor, koji kupiti

Član
Gledao sam cijene.. odprilike od 400 - 1200 dolara! Mislim da se moze uzet dobar ometac do 500 dolara.

Folijail onaj sprej sto se stavlja preko tablice je po meni bezveze.. To je "zastita" samo od staticni radara i ima efekta samo kad pod odredjenim uglom blic opuca
 
Član
ja sam bio lisen slobode,vođen na prijeki sud i popusio 300+€ kazne za radar detektor...ali jeste me dobro sluzio nekih 5-6god :D
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja sam bio lisen slobode,vođen na prijeki sud i popusio 300+€ kazne za radar detektor...ali jeste me dobro sluzio nekih 5-6god :D
Kad je to bilo??!
Ja koliko znam, nema zakona po kojim te moze kazniti za radar detektor?
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja sam bio lisen slobode,vođen na prijeki sud i popusio 300+€ kazne za radar detektor...ali jeste me dobro sluzio nekih 5-6god :D

Mene sto puta zaustavili sa detektorom upaljenim i nista
 

MTR

Član
Mrva je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ja sam bio lisen slobode,vođen na prijeki sud i popusio 300+€ kazne za radar detektor...ali jeste me dobro sluzio nekih 5-6god :D
Kad je to bilo??!
Ja koliko znam, nema zakona po kojim te moze kazniti za radar detektor?

u Hrvatskoj su jebeni po tom pitanju , a ovdje jos nisam cuo da je bilo belaja sa murijom
 
Član
pa dzaba ti detektor ako ces ti tako brzo voziti policajac ce od oka svog ocijenit da ide preko ogranicenja,,,,jedino kao sto neko rece bolje je onaj sistem da se tablice okrenu i sakriju brojeve :D k'o na TAXI filmu :lol:
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
pa dzaba ti detektor ako ces ti tako brzo voziti policajac ce od oka svog ocijenit da ide preko ogranicenja,,,,jedino kao sto neko rece bolje je onaj sistem da se tablice okrenu i sakriju brojeve :D k'o na TAXI filmu :lol:
ma moze on ocjenjivat koliko hoce, kad nema crno na bijelo.. pa nismo na pijaci :)

nekazem da me nesmije zaustaviti, samo hocu da kazem da ako si imalo pametan mozes proci bez problema
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
pa dzaba ti detektor ako ces ti tako brzo voziti policajac ce od oka svog ocijenit da ide preko ogranicenja,,,,jedino kao sto neko rece bolje je onaj sistem da se tablice okrenu i sakriju brojeve :D k'o na TAXI filmu :lol:

Sta kaznjava me zbog odokativno brze voznje !!!

Onda isto moze i ako nisam brzo vozio, da kaze jesi men's cini !

:D:D:D

Ja ipak mislim da je najbolje imati GPS - navigaciju sa ubacenim speed cam tackama, ja sam probao jednom, dok sam imao gps i spasilo me sigurne kazne.

Jedina mana koju sam vidio je da bi upozorenje trebalo postaviti malo prije, jer da nisam reagovao bas u tom trenutku kada je na ekranu pisalo upozorenje izmjerili bi me i kaznili, vjerovatno, ovako me nisu ni zaustavili.

Tada su mi na sajbi bili i detektor i navigacija, odnosno telefon s navigacijom, detektor se nije ni javio a navigacija je izbacila upozorenje.

Na forumu ima negdje link da se skinu te tacke i ubace u navigacije, imaju i stacionarne kamere i mjesta na kojima se cesto nalaze patrole.
 
Top