Racunar se gasi

Racunar se gasi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hdd ili procesor prije godinu dana jaranu se to desavalo i napravio sam otisao mu procesor,dodje do windows a nece da udje.........
 
ado_d je napisao(la):
Sta rece sta ti je sa grafickom?

Da je to graficke nebi imao nikako slike, ona kad crkne mozes se pozdraviti sa njom... meni je davno na starom kompu crkavela, cujem komp radi a nema slike i majstor ustanovi da je graficka otisla.... po njegovoj prici koliko mogu skontati on upali komp, prodje BIOS kontrolu sto znaci da su mu i RAM i procesor uredu jer to su vitalni dijelovi racunara i bez njih nemozes racunar nikako startati, dodje do OS i tu se ugasi ili restartuje sta vec... zavisno od podesenja u BIOS-u kad ce koja jedinica startati, u vecini slucajeva ide prvo CD/DVD ROM pa onda HDD sto znaci kad prodje kontrolu BIOS i treba da ucita HDD on stane jesi probao staviti drugi HDD, jer koliko ja mogu skuziti u njemu je problem ili u OS ;)
 
Član
Moze lock sto se mene tice, racunar ode u vjecna lovista smetljarskim kamionom. Nije on mene nego sam ja njega kupio, 200KM nije vrijedno zivaca. Hvala svima koji su pokusali pomoci, pogotovo clanu mirza_mali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top