Racunar se gasi

Racunar se gasi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vidi sta je temp procesora ili odradi odma....slika ispod


thermal.jpg
 
Član
ne dobijam nikakav plavi ekran, nikakve errore ne daje, samo se za trrnnnnndce i ugasi se. Sto se tice temperature procesora, uredu je sve. Ne samo temp procesora, nego sve temperature su ok. Ni do RAM-a nije, evo sad sam stavljao druge module, isto se desava.
 
Član
provjeri i napojnu, moze i nju zezat
ako nije ona onda je ovo sto su kolege vec konstatovali

evo i ja u kuci imam jedan sa slicnim problemom, dok radi dobar je, resetujem ga i upali se sve osim monitora, mislim cujem ga da dize sistem, ali monitor off
 
Član
niksa je napisao(la):
Jesi probao kod hodže da mu šta prouči :icon_question:
Imam isti problem na kraju će da leti sa šestog :lol:

:lol:

ma i ja bi ga bacao, al steta u kuci yivim, drugi sprat... nije mu visoko :D

nije ni napojna, evo sad sam sarafao :icon_rolleyes:
 
De skini sa neta who crashed setup instal program i uradi analizu i ispod onaj file (mini dump) okaci tj c/p ovdje na forumu da vidim log jer pisat ce ti sta je uzrok gasenja ;)
 
Član
sad nece ni da se upali :D

restartuje se bezbroj puta kad dodje do windows logo-a, kad pise starting windows, a preko safe moda ne mogu jer se ugasi monitor prije nego izlista one fajlove :icon_rolleyes:

nekad mi se pojavi onaj launch startup repair, ali ne mogu nista od njega jer ne moze da nadje nigdje onaj backup image file na disku
 
Probaj sistem da uradis novi ako nehtjedne tj prodje formatiranje ali na onom setup se ugasi onda je RAMO otisao a ako prodje sistem komplet onda jednostavno ti je bio ostecen i nebi bil lose hyrensom uraditi hdd regenerator da malo pogleda bad sector a isto tako mozes i ram malo istestirati ;)
 
Član
hvala, sad cu to pokusati, samo jos da nadjem cd ;)

ugasi se monitor i prije nego je dosao do setup-a, a cujem da sve radi normalno, vrti cd, num lock na tastaturi radi :icon_rolleyes:
 
Ako se resetuje kad dodje do Windows logo-a onda je do HDD-a ili OS... da je do RAM-a nebi ti mogao otvoriti ni BIOS na startu a kamoli OS.. pokusaj uraditi format HDD-a i novu instalaciju OS.. ako prodje onda je OS bio zarazen... ako nestjedne onda ima puno tzv. bad sektor i moraces ga "reparirati"... i kod mene je tako na laptopu bilo, dodje do OS i samo se resetuje... i otkrijem na kraju da je bilo mnoogooo bad sector-a ;)
 
Član
zbog centralne se gasi ispravan monitor... dajem mu fore do jutra da proradi, ako ne leti van kuce.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top