Putujem u Tuzlu

Putujem u Tuzlu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
to boss :cool::cool::cool:
dakle na stupu ces pokupiti....morat ces da sklonis snijeg pa da nakupis.....jer ne vjerujem da ce se otopiti do tad....
:cool::cool::cool:
 
Član
sta je meni ovo trebalo vodu pijem vino proljeeeeeeeeeevam bolje da mi nije svanulo .... ja dobre meze jbte
 
Član
LSD je napisao(la):
to boss :cool::cool::cool:
dakle na stupu ces pokupiti....morat ces da sklonis snijeg pa da nakupis.....jer ne vjerujem da ce se otopiti do tad....
:cool::cool::cool:

moze, ionako uvijek stanem na stupu, obavim gradjansku duznost:lol:

nije belaj, pokupim ti to;)
 
Početnik
pa jbt sta ste napali cojika toliko..pa njegovo auto njegova stvvar...ako oce da naplati pa nek naplati ako ima kome...da vi bi vukli karambolke u autu za dzaba,bi SIPAK....daj ba admimi malo ovo rjesajte ubise COJIKA na pravdi boga...:icon_cry::icon_sad::lol::lol::lol:
 
sta hocete...covjek hoce usput da zaradi koju markicu...od mene ima 10 KM za dvije karambolke..ionako bi isao prazan,nista mu neznaci da utovari....a meni opet dobro,nemoram se ganjati do kiseljaka...
on je ponudio,nije rekao da ce naplatiti cenera za pismo,nego je rekao da putuje tom relacijom...ja sam npr jednom clanu ovog foruma dao 20KM(ja nisam htio direktno platiti,jer ta osoba mi djeluje kao neko ko nebi naplacivao tu uslugu,pa sam ja rekao evo popij nesto...)medjutim meni je vrijedilo dati 20KM za prevoz zvucnika iz sarajeva do tuzle...i ako bude ovo citao opet mu hvala...a sto se tice ove teme trenutno,ja bi jasminu ionako dao nesto na pice da mi dobaci karambolke ovamo,i to sa osmjehom na licu...
o tome dali neko gubi obraz ili ne...nebi ja da komentarisem,da je rekao "jarane,za dvije karambolke cu ti uzeti 40maraka" to bi vec bilo komercijala,ovo je jos lijepa usluga... :)
 

LSD

Član
nerko..kolko bi ti njemu uzeo da mu povuces npr. karambolke do sarajeva....ides sam i jos prazan???
 
ja mozda nebi nista uzeo...al samo kazem da covjek mozda treba novca,nebi ni od koga da pravim fukaru,al ljudi vremena su j*ena...sad je uhar sta god se ugrabi,mislim ja bi mu ionako dao 10-ku na pice..zasto onda nebi odma dao za prevoz...
eto nek se jos neko ponudi da za 10 maraka dovuce karambolke iz kiseljaka u zivinice...zivinice su 20km blize od tuzle(iduci iz pravca kiseljaka)!!!!!!!!!!!
hajd ponudite se ko hoce!!!!!!!!!!!!
 

IGY

Član
obicno bi obrisao off i banovao sve koji su pisali ovoliko
ali stvarno zar te nije sramota uzeti nekome cenera sto ces nesto prevuci
pa neko bi ti dao toliko onako na kafu ako bi mu ucinio takvu uslugu ccc
 
Član
Do sad nikome nije naumpalo da naplati nego svi kažu ako šta treba prevući besplatno..U tome i jeste ljepota ovog foruma,ovo ide na lock a ukoliko nekome treba prijevoz nek se javi Jasminu na pm
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top