Putujem u Tuzlu

Putujem u Tuzlu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ja cu sutra ujutro ic u prodavnicu,ako kome treba povest smece rado cu to uciniti za 5 aka :lol::lol::lol::lol:


drug sry za spam:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Član
Lija je napisao(la):
ja cu sutra ujutro ic u prodavnicu,ako kome treba povest smece rado cu to uciniti za 5 aka :lol::lol::lol::lol:


drug sry za spam:icon_exclaim::icon_exclaim:

Može za 2 i po ? :lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
dali bi povukao dvije karambolke za golfa 4 iz kiseljaka????mislim mogu li stati u auto?

Nisam siguran mogu li stati... ako bi ih mogao utrpati, utrpao bih, ali nisam siguran oće li moći :icon_question:
 
ajd kad budes trebao krenuti posalji mi na dan prije PM pa da ja javim ovom tipu pa da ako budes u prolazu pokusate natovariti...jel moze?
pozdrav
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
ajd kad budes trebao krenuti posalji mi na dan prije PM pa da ja javim ovom tipu pa da ako budes u prolazu pokusate natovariti...jel moze?
pozdrav

Ok drug, nije frka :icon_smile: javim ti ja

boss_C200 je napisao(la):
nermine skuplje ce te kostati prevoz nego karambolke:lol: karambolke idu 20 KM/komad sigurno

nope, cener obe :icon_smile:
 
pa druze moj ako vec ides s nekom namjerom i prolazis kroz tolike gradove sta imas onda naplacivat ...

Obraz za 10 km?? evo 20 nemoj ga ukaljat !!!
 

MTR

Član
aj nemojte tako , nije coj'k jos kreno , sprema se za Tuzle ko da u Melburn ide :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ja zaista ne znam šta vama nije jasno :icon_biggrin:


Kakav obraz, u čemu je stvar, ako vam ne treba ništa onda nemojte se ni javljati :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top