Puštate li pješake da pređu ulicu na pješačkom prelazu? Šta ne volite kod pješaka?

Puštate li pješake da pređu ulicu na pješačkom prelazu? Šta ne volite kod pješaka?

Puštate li pješake da pre?u ulicu na pješa?kom prelazu?

  • Uvijek

    Votes: 50 50,5%
  • Ponekad

    Votes: 47 47,5%
  • Nikad

    Votes: 2 2,0%

  • Total voters
    99
na pjesackom stanem..cesto,ali najgore mi je sto i van pjesackog ne obracaju paznju na auta.znaci samo iskoci pred auto ni odakle i jos se pridrzi rukama za haubu :icon_mad:
 
Član
cim nagaze na bilo put ili pjesacki stanem, al mi je najmrze kad na seoskom putu vidi da ja idem autom a on 2 metra od trotoara hoda, e svim takvim stanem i je*em mamu u startu
 
Član
Obavezno stajem maloj djeci , al bukvalno obavezno, zenama sa djecom i normalnim penzionerima :) Onim penzionerima sto prelaze na po ulice bez okretanja sviram i je*em majku na sav glas.Ovim mladim padavicarima i padavicarkama sto hodaju ko muve bez glave nestajem nikako hahahhahaha.

Neki dan sam imao groznu situaciju.Dvije trake, jedan smjer, ja u lijevoj i stajem djecaku i djevocici na pjesackom prelazu.Djeca lagano krecu a u retrovizoru vidim majmuna sa kadetom suzom kako prilazi prilicno brzo i ide u desnu traku.Djeca vec krenula....te pocnem da sviram djeci ...sva sreca, djeca se od one sirene prepadose, stadose malo prije na pola pjesackog, tacno ispred mog desnog coska.Onaj majmun iza ih je jedva skontao i uspio uz skripu da stane na pola pjesackog.Otvorio sam prozor i dobro mu se majke najebao onako rekreativno....

Inace, ceste su situacije kad stanem pjesacima da prodju na pjesackom a ovi iza nesto nervozni, sviraju, zure, nesto jebu i slicno....

pozzz
 
Član
stajem u 90% slucajeva, kao sto kolega iznad rece posebno djeci, zenama sa djecom i starijima. a najvise se iznerviram kad stanem nekome pa se onda ubjedjujemo ko ce koga pustiti :icon_biggrin:
 
Super Moderator
Pustam u vecini slucajeva al motorom rijedje jer mi je mrsko spustati noge :lol: a ne volim kad idu diagonalno il kad su bezobrazni pa namjerno polako prelaze a jebo te ko da su osvojili drzavu....i ja kad prelazim cestu pozurim da ovi u autima dugo ne cekaju i zahvalim im se kad stanu..ne volim ni djecu kad se igraju pored ceste
 

IGY

Član
terranet je napisao(la):
Obavezno stajem maloj djeci , al bukvalno obavezno, zenama sa djecom i normalnim penzionerima :) Onim penzionerima sto prelaze na po ulice bez okretanja sviram i je*em majku na sav glas.Ovim mladim padavicarima i padavicarkama sto hodaju ko muve bez glave nestajem nikako hahahhahaha.

Neki dan sam imao groznu situaciju.Dvije trake, jedan smjer, ja u lijevoj i stajem djecaku i djevocici na pjesackom prelazu.Djeca lagano krecu a u retrovizoru vidim majmuna sa kadetom suzom kako prilazi prilicno brzo i ide u desnu traku.Djeca vec krenula....te pocnem da sviram djeci ...sva sreca, djeca se od one sirene prepadose, stadose malo prije na pola pjesackog, tacno ispred mog desnog coska.Onaj majmun iza ih je jedva skontao i uspio uz skripu da stane na pola pjesackog.Otvorio sam prozor i dobro mu se majke najebao onako rekreativno....

Inace, ceste su situacije kad stanem pjesacima da prodju na pjesackom a ovi iza nesto nervozni, sviraju, zure, nesto je*u i slicno....

pozzz


ja u takvim slucajevima stanem na pola trake, tako da zauzmem obadvije trake, bas iz razloga da majmuni koji bi me zaobisli nemogu to uciniti nego su i oni prinudzeni stati
 
BHT Ovisnik
inace pustam na pjesackom kao sto rekoh,danas idem glavnom ulicom i tu iz sporedne je uvijek guzva,ja propustim 3 auta jer znam da nitko tu nece da pusti,stoji momak na pjesackom,stanem i njemu,gleda u mene ja mu masem da prođe,on stoji i blene i dalje,u suprot ide neki pezo,ovaj moze prec 2x ulicu,dolazi pezo ne staje,pa dođe mi da izađem i isamaram mazluma,ako ga ne pustim znam nece je prec za 3 dana on se pravi glup:icon_mad:
 
Član
Uvijek puštam na pješačkom, a i mimo pješačkog kad god sam u prilici, jer i sam znam kako je kad se natovari kolona od 100 seljaka u autima a ja čekam da pređem..

Kod mog faksa (FPN) ima fino označen pješački prelaz i svejedno se moraš načekati da pređeš jer seljaci ne staju. U tim slučajevima sačekam da prođe jedno 5 auta i onda pred šesto iskočim i pogledam ga onim ''make my day bijatch'' pogledom ..
 
Član
Nervira me kad pretrcavaju kreteni preko ulice , a pjesacki prelaz mu 5-10 metara odatle. Tad sizim, nekoliko puta sam i vikao na takve kroz prozor, jer mu moras stati.
 
Top