Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

nenad

Ja nema gdje nisam vozao svog Punta, po gradu, autoputu, "po sumama i gorama", svakakvim vremenskim uslovima i nikad nisam imao problema, a sad to sto neko ne voli Fiata jer slusa razne price da se kvari, losa mu elektronika, a nikad u zivotu ga nije vozio...

Punto ti je odlican i zelim ti puno srece sa buducim radovima :)
 
Član
bilosto je napisao(la):
e... ja ne kontam bas sve sto pisete, ali imam jedno misljenje vezano za punto i iskljucivo gradski autic... ako smijem :shy:

ja sam se lomila izmedju peugeot 206 SW i nekih drugih "vecih" auta prilikom kupovine puntica, upravo zbog toga sto sam trebala da se selim, a kako sve volim sama da uradim, onda sam kontala da moram imati "veliko" auto... no...  bilo je sto je bilo (a nije bilosto :icon_biggrin: ) i ja uzmem punta... vjerovali ili ne, taj autic je prevukao, u jednom cugu, 8 regularnih kutija za selidbu + 4 manja boksa i ne znam ni sama koliko kesa i kesica... i, sto je najvaznije, nije vozio nesto posebno sporije, nego sto inace vozi tu relaciju (650 km, 420 autoput, ostalo regularni putevi)

tad sam shvatila da je to auto koji moze svasta! generalno, sve sto smislim u glavi, on moze da ostvari!

ja ga vozim i do vikendice, i na more, i na izlete u neke zabiti, i na planinske putice, da ne pominjem voznju na posao i zbog posla...

s druge strane, da ne ogranicavam slbodu misljenja, posto sam ja "mala obitelj", onda je meni punto zaista dovoljan za sve to, ali da nas je 4 osobe, sigurno da bih vozila nesto vece... znam dosta njih koji punto zaista imaju samo kao gradsko auto, ali vjerovatno je to raja koja je pravo s parama, pa mogu dva kupiti, odrzavati, voziti i tako dalje...

nadam se da ne upadoh kao grom iz vedra neba u pricu...

ma samo ti pisi ne brani ti niko. ako te sta interesuje samo pitaj
 
Član
12.08.08' 03:25pm

karambolka je postavljena

prije
ih5oad.jpg


poslije
5jz48h.jpg


evo reko da probam i ja tu selenia-u koju svi hvale pa kupih danas 4 kantice od po litar i to one 20K.

sziger.jpg
 

edo

Član
Emire sretno tebi sa sređivanjem puntaća,ali kako možda ja govorim neke neobjektivne stvari za
punta,dosta toga ima i za forda,evo vidiš našao se stručnjak OGI i tako vazda se neko nađe...
Auto sam prije godinu dana kupio i odmah skinuo r13 i stavio 195/50R15 i očekivao sam nake
zamijene,ali ništa evo skoro godina,a kvalitet naših cesta znamo svi...
 
Član
tek sad vidio a si stavio branike sa vecim usisom..super mu stoji i ja sam na svom to kontao raditi a da je ostao kod mene uhhh sta bi mu uradio al kasno je sad..sretno s daljnim radovima!! ii daa koliko ti je po satu presao kilometara??
 
Član
tibor987 je napisao(la):
a jebo ga emire, farbaj tu karambolku vise, kmeeeeeeee....aj za moju dusu pliiiiizzzz ! :D

maca daj pare ofarbat cu ga citavog za tvoju dusu.
moguce je da ce se iduce godine farbati citav nanovo tako da ce i karambolke biti ofarbane. imam namjeru jos kupiti zadnju sa odbojnom lajsnom i mozda ako nadjem gdje krovni spojler. ne farbam prvenstven da mi ne bi bilo sareno jer ipak je na njemu jos fabricka boja koja je stara 10 godina.
 
Član
oke oke, ona iscekujem novo farbanje...mada i sad ti mogu pogoditi nijansu, imaju neki kukac isto ko pistoljm, prisloen na lak i on izbaci kod boje tako da ...ono :D
 
Član
Ma samo laganini, bolje na neke stvari malo sacekati pa ih onda uraditi kako treba, nego se zaljetati pa napraviti kakve greske koje ces naknadno ispravljati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top