Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
mjera puntic ko bombon samo naprijed a nisam te vidio od zadnjeg show-a heheheh napredujes bgm pravo :)
 
N

nenad

Opa, dobri farovi, sad ga u pod zakucaj u Punto ce bit savrsen!

PS: ja za ovo spustanje, ko svi ostali meni za branike :D
 

IGY

Član
sta ste svi zapeli u pod, pa u pod
dobar je i ovako, farovi ce leci smao tako
ja bi radije neke malo vece felge stavio, da malo dodze do izrazaja
 
Član
IGY je napisao(la):
sta ste svi zapeli u pod, pa u pod
dobar je i ovako, farovi ce leci smao tako
ja bi radije neke malo vece felge stavio, da malo dodze do izrazaja

Igy ti nisi kompetentan za to :D ni zimus nisi podigao seata ;) sto mislim da te demantuje :spam:

emirEX_sa je napisao(la):
ma polako. trazio sam sebi morrete ali nema toga ni za naruciti a kamoli polovno da se nadje

Mislim da su dobra zamjena za morrete, ali su morrete samo jedne. Nesumnjam da ces ih naci samo strpljenja.
 
Član
morete su cudo ali nema ih za lijeka kad ih covjek treba. ali ja sam sa ovim prezadovoljan.
jedva cekam da otopli da ih mogu montirati na auto.
 

IGY

Član
edinko digao sam ja auto 6cm naprijed i 6cm cini mi se nazad
sad ce ljeto pa ce ponovo zakucavanje u pod :)

no ja govorim drugo, znam ja emira i sta on misli, i u pravu je 100% jer nece da radi nista na silu, pa da mora par puta to ponavljati, ovako jednom ali sigurno ;)

Emire ja bi to sad odmah postavio, znam kad su meni moji stigli u augustu na +41 montaza, Fele mi svjedok, na zvizdanu upeklo asfalt puca, ali dzaba ja sam morao isti trenutak, vozac sto je donio nije ni otisao ja vec rastavio pola auta :D
 
Član
odlicni farovi :cool: a to se odmah postavlja, skinu se svoji i samo cekas da dostave nove, onda pravac montaza :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top