Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stigle sprice farova od punto-a GT

15d12yb.jpg

2llyqlw.jpg

2it1uf8.jpg
 
Član
ne znam nesto gledam slike i razmisljam i kako god da ramislim ne stoje mu ovi grudnjaci na haubi,to jest korisno imas potpunu zastitu od kamencica,,ali bi ljepsi bio s nekim badlook izgledom naprijed....to je samo moje misljenje a ti kako hoces....usotalom auto je sasvim dobro;)
 

IGY

Član
Emire pa to svi skidaju ti ces da stavljas :icon_question:

neznam ja ne bi razmisli dobro ;)
 
Član
Shvatam sta sa njim radis ali nekako bi volio vidjeti vece felne na njemu (pa ako nista neke od sestrinskih modela fiat-a)
 
Član
meni su inace ti grudnjaci bezveze na svim autima pa tako i na puntu...a i sprice...neznam ja to nebi stavljao :cool:
 
N

nenad

Jel ih mislis napraviti da funkcionisu ili samo onako da stoje kao ukras?
 
Član
vidjet cu. razmisljam jos uvijek oko funkcije. trose tecnost za pranje u enormnim kolicinama pa se zbog toga dvoumim
 

IGY

Član
ja a tecnost je ono skupa do bola :D
ako stavljas napravi da ima i funkciju, mada opet mozda je i bolje kad je nema jer kad fol opere farove onda to sve one muzge cure po braniku :lol:
 

JD.

Član
IGY je napisao(la):
Emire pa to svi skidaju ti ces da stavljas :icon_question:

neznam ja ne bi razmisli dobro ;)

vani ako hoces xenon moras stavit i pranje farova inace nema prolaza na tehnickom

prije ili kasnije ces i ti ovo morat stavit haha
 
Član
Jesil namontiro onaj abarht logo :icon_question:
Ajd slikaj da vidimo kako izgleda na autu cool je ono detalj:cool:
 
Član
Jeli ti Emire posto gledam slike sta ti zelis postici sa ovim Punticem,da napravis fabrickog punta gt ili? milim ja sam imao keca punta i gledao sam da napravim unikat koliko toliko ali ti po meni pravis mrtvu fabriku,a kad si vec postavio sliku ovoga gore crvenog da takvo sta ganjas ok,mislim strcaljke po meni je to bezveze bacanje para . .. ipak sretno opet :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top