Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da pozdravim i pohvalim kolegu sa crofiata! lijepo napreduje punto,vidio sam ti i temu na CF-u!


:icon_biggrin:
 
Član
auto je ofarbano i trenutno se sastavlja. jos samo da se spojler postavi i lajsne na vrata i to je to. sutra aBd idem po njega.

bit ce slika kad ga preuzmem.


PS
ako znate gdje se mogu kupiti pragovi za punto-a mk1 javite mi na PM

hvala

PPS

hvala na komentarima
 
N

nenad

emirEX_sa je napisao(la):
auto je ofarbano i trenutno se sastavlja. jos samo da se spojler postavi i lajsne na vrata i to je to. sutra aBd idem po njega.

bit ce slika kad ga preuzmem.


PS
ako znate gdje se mogu kupiti pragovi za punto-a mk1 javite mi na PM

hvala

PPS

hvala na komentarima

Probaj na ovaj broj, momak iz BL je prodavao za 100 eura GT pragove, kaze da su ko novi:
Batan 065 988-999
 
Član
nenad je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
auto je ofarbano i trenutno se sastavlja. jos samo da se spojler postavi i lajsne na vrata i to je to. sutra aBd idem po njega.

bit ce slika kad ga preuzmem.


PS
ako znate gdje se mogu kupiti pragovi za punto-a mk1 javite mi na PM

hvala

PPS

hvala na komentarima

Probaj na ovaj broj, momak iz BL je prodavao za 100 eura GT pragove, kaze da su ko novi:
Batan 065 988-999

puno je to love. toliko kostaju novi ali ja ne trazim nove. do 100KM bi dao a preko niposto. dok ih ofarbam i ode jos 100KM. ne isplati mi se.

viktor04 je napisao(la):
evo da pozdravim i pohvalim kolegu sa crofiata! lijepo napreduje punto,vidio sam ti i temu na CF-u!


:icon_biggrin:

hvala drug. ma polako.
bitno je da ide u pravom pravcu.

roki_actros je napisao(la):
Eh kad bih jos vidio slike bilo bi idealno:icon_sad:

koje slike ne vidis?
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Ove zadnje sto si postavio....Napisao si da je auto ofarbano i imaju neke slike ali ih ne pokazuje:icon_cry:


pise (bit ce slika kad ga preuzmem.). nisam jos uslikao. trebalo bi biti sutra aBd
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top