Punto

Punto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
svaka cast emire bgm ti to sminkas i radis perfektno..hoces da ti prodam svoje 15-ke ja hocu sad 16-ke:icon_biggrin: extra bi puntacu sjele bgm..
 
Član
elmir je napisao(la):
svaka cast emire bgm ti to sminkas i radis perfektno..hoces da ti prodam svoje 15-ke ja hocu sad 16-ke:icon_biggrin: extra bi puntacu sjele bgm..

sad zasad ostaju 14-ke. aBd iduce godine mozda dodju na punto-a 15-ke od bravo/brava propeleri sa pet krakova nista drugo nemam namjeru stavljat sto se tice felgi
 
Član
svidja mi se.
obicno bi ti rekao da trba felne ali shvatam tvoj fazon sredivanja i svidja mi se SAMO NAPRED
 
N

nenad

Jesi li imao instalacije za maglenke ili si sam sve provlacio? Uzeo sam maglenke i imam prekidac ugradjen, pa kontam dali su vec fabricki provuceni kablovi ili kako vec to ide?



PS: sorry na off-u
 
Član
kod mene nije bilo prekidaca ali sam to ja odradio sam. provukao sve ugradio rele i maglenke i sve radi kako treba. vidim kod tebe takodje nema prekidaca od maglenki ili je ovo stavljan prekidac od klime umjesto prekidaca za maglenke. provjeri ispod karambolke imas li dovucena dva kabla sa dzekovima i dva zuta dihtunga, ako nije morat ces sam provuci sve. meni elektricar trazio 50KM da provede instalaciju + materijal da ja kupim. reko nedam i nisam dzaba skolu zavrsio pa da za te stvari placam elektricare. zasucem rukave i prije toga prikupim sav materijal i za nekih sat vremena posla odradim provlacenje. ko se iole razumije u elektriku moze to sam odraditi
 
N

nenad

Prvi prekidac mi je za klimu, treci za grijace zadnje sajbe, a ovaj drug je valjda od maglenki (?), bar sam ja mislio da je to po ovom znaku na njemu.
 
Član
nenade ako si mislio ovaj drugi prekidac to ti je za zadnje maglenke ako nisi slucajno znao;);) a ovo prvo nebi znao reci sta je ali nije od prednjih maglenki;);)
 
Član
nemoj niposto kopcati sa zadnjim maglenkama da ne spalis prekidac. ja sam to radio pa sam istopio prekidac i poslije kupio novi.

evo slika sta ti je sta

f_1m_1fc6044.jpg
 
Član
nenad je napisao(la):
Prvi prekidac mi je za klimu, treci za grijace zadnje sajbe, a ovaj drug je valjda od maglenki (?), bar sam ja mislio da je to po ovom znaku na njemu.

znaci nemas prekidac od prednji maglenki i et to je to.. kao sto sam rekao drugo je od zadnjih maglenki 100% ja palio u svom puntu:icon_biggrin:
 
Član
ja sam to rijesio tako sto sam dodao jedan dodatni prekidac u slobodno polje. kupis negdje na otpadu onu tablu od punta sa prekidacima i izvadis jedan i ugradis ga u svoju tablu. fino zaletujes i rijesena stvar. rele stavis pod haubu i sa njim jedan osigurac od 20A i miran si. tako kod mene radi

evo slika

f_11m_1166d01.jpg
 
Član
jutros odnesoh spojler da vidim sa majstorom oko ugradnje pa reko da provirim malo i napravim koju sliku

21ltmp0.jpg

97vhue.jpg

e6v9kz.jpg

349c5sh.jpg


dok sam pregovarao sa sefom oko spojlera majstori su poceli sa brusenjem haube i matiranjem ostalih dijelova auta sto nisam slikao

a za one koji ne znaju ovo vam je najpoznatiji nogometas FuDo i njegov chips. pitao me hocu li malo ali nisam jer sam vec jeo svoj chips. mama mu je otisla da popravi frizuru

e7f4u0.jpg


Idemo dalje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top