Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
e sad sam :icon_mad::icon_mad::icon_mad: umjesto bjelih stigla su zuta treptuca svjetla :( neznam sta da radim sve skoro postavio al zaboravim upaliti da isprobam boju nadajuci se da su poslali prave sve sam poskidao i ostavio sad ako neko zeli zute (narandzaste evo je prodajem sve novo za 20 markica ) samo da mi nestoji bezveze sad joj bas mi je krivo
 
Član
Otidzi i kupi diode odgovarajuce kako i odgovarajuce boje u rs electronicu i zamijeni tako da se nepeglas oko prodaje
 
Član
edinko je napisao(la):
Otidzi i kupi diode odgovarajuce kako i odgovarajuce boje u rs electronicu i zamijeni tako da se nepeglas oko prodaje

Ma vec je otislo heheh trebale nekom liku za kamion :) narucio sam sociva da promjenim ona kratka (zbog onog sjenila sto je otislo) i uzeo smd pozicije bijele moram to da postavim da lagano rijesavam to oko svjetla. Sad sve mic po mic sto bi se reklo pa valjda ce brzo stici sve. ;)
 
Član
evo da postavim par novih slika opro se autic stavljena abarth (ciza) na prag pa reko da se poslika :) mobitelom sliko halalite :p

dsc0090d.jpg

dsc0091c.jpg

dsc0092uc.jpg

dsc0093yo.jpg

dsc0094ne.jpg

dsc0095my.jpg

dsc0099kkd.jpg
 
Član
7OZ je napisao(la):
:cool: dobar dobar fino mu naljepnica stoji pravi pogodak
hvala :D
Sporting je napisao(la):
Gdje si ovo zbavio:icon_smile:
ma narucio preko ebay-a onu veliku sto ide sa strane na autu medjutim posalju mi ovu nisam se mogao peglati i slati nazad tako da sam skontao kad je vec ovako fina mogla bi na prag i tako i bi :D
IGY je napisao(la):
ah fijat ko fiJat :lol:
hahahaah jahhhh cekam sad moju omiljenu vozilicu da kupis pa da bacimo krug naravno pusti mene da upravljam heheh da osjetim tu car :) boga pitaj kad cu ja da se nakanim pa da uzmem nesto slicno :)
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
ne znam , meni se nikako ne svidja ova naljepnica , nekako isto ko da je iz kinder jajeta , nesto mi ne lezi :/
heheh pa to se trazi cute little toy :) pozdrav produkcijskom timu tamo ;)
xzone je napisao(la):
naljepnica predobra a za punta nemam rijeci samo tako nastavi
hvala druze ma sad za sad nista neka stoji dok kakvih para nelegne heheh pa da se radi malo na enterijeru neda mi se nikako taman se skupi nesto drugo izleti heheheh
 
svaka cast kolega :icon_biggrin:

samo imam jednu zamjerku, je da i ja volim tu skorpiju i potpuno te razumijem sto si je postavio sa strane, ali brate PREVELIKA je, ja bi na tvom mjestu napravio crni grb Abarth-a i zalijepio ga tu dje ti je sad taj veliki skorpion samo ispod na ivicu praga kod tocka zadnjega :D a tu ogromnu skorpiju bi skinuo...
 
Član
ma kakvi heheh mnogi su mi govorili ali meni se svidja i dugo je vec na autu ja sam se navikao neobicno bi mi bilo bez nje skroz :D:cool:
 
Član
NeverMind je napisao(la):
vidjen prije jedno 2 sedmice na baricama zauzeo sredinu parkinga sram te bilo :D

hahahahahahah ako je preko dana bilo onda jesam sigurno ako je navece bilo onda nebih znao romantik sam ti ja zvjezde su gore boli glava :lol::lol::123:
 
Član
eky_123 je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
vidjen prije jedno 2 sedmice na baricama zauzeo sredinu parkinga sram te bilo :D

hahahahahahah ako je preko dana bilo onda jesam sigurno ako je navece bilo onda nebih znao romantik sam ti ja zvjezde su gore boli glava :lol::lol::123:

preko dana nije sigurno a vidim ja satra se ti sajbu da obrises maglila nesto pa zvjezde ne vidis :lol::lol:
 
Top