Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
olivermx3 je napisao(la):
Neobican pravo tj ono prednji dio kao da nije punto;)
vidim da se radilo mnogo svaka cast:icon_smile:
hvala na lijepim rijecima

Brum Brum je napisao(la):
Lijep sto jest jest ;)
Imam za tebe nesto novo, ali otom potom ;) cuces i vidjeces sve na licu mjesta. Xenoni su vrh vrhova, sa garancijom, jesu malo skuplji ali su beton fkt, teski balasti, niskoamperski, ne trepere sijalice, garancija, sta ces vise ;)
uskoro jedva cekam ide xenon u sve hahahah morat ces mi na 3 seta vala popust dati XD
ArminM je napisao(la):
premocan je ekice, ubo si ovom bojom samo tako, da imam punta gledao bih da ga sredim ovako, fkt odlicno

Armine vala sam se jedva odlucio za boju heheh ali sad mi se svidja samo tako hvala na komplimentima
 
Član
:icon_eek: odlicno izgleda sad mozes i Bosnu predstavljati na medjunarodnim tuning susretima :D:cool:

Reci mi za sta si koristio ovu tamno sivu boju imas li neku sliku sta si s njom radio, dobro izgleda ? :icon_smile:;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
:icon_eek: odlicno izgleda sad mozes i Bosnu predstavljati na medjunarodnim tuning susretima :D:cool:

Reci mi za sta si koristio ovu tamno sivu boju imas li neku sliku sta si s njom radio, dobro izgleda ? :icon_smile:;)

ovako hvala prije svega na komplimentu nadam se da cu kad zavrsim auto ici u GARDA meert u italiji predstavljati lijepu nasu BIH heheh a tamnosiva nije boja tuo su kristali koje sam mjesao u bjleu boju i u zadnju ruku laka :D neprimjete se puno na bjeloj boji ali daju onaj neki tonalitet :D
 
Član
Bolestan :cool: svaka cast,boja je prejaka nemam rijeci;) ako nije problem mozes li mi u PM reci gdje si farbao auto
pozzz
 
Član
Amer13 je napisao(la):
Bolestan :cool: svaka cast,boja je prejaka nemam rijeci;) ako nije problem mozes li mi u PM reci gdje si farbao auto
pozzz
eto pm
Little Dragon je napisao(la):
dobar nema sta , gdje nabavljas airrde?
hvala na komplimentu air ride iz velike britanije
srdjan014 je napisao(la):
Fino izgleda nema šta...


Airride, gdje, šta, kako, koliko?
velika britanija neznam nekih 600-700 funti slagat cu te nista nez dok mi nejave :D
 
Član
dsc8886.jpg

dsc8877c.jpg

dsc8881i.jpg

dsc8882x.jpg

dsc8832h.jpg

dsc8834r.jpg

dsc8840f.jpg

dsc8846r.jpg

dsc8855.jpg

dsc8860.jpg

dsc8864b.jpg

dsc8865.jpg
 
Top