Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

IGY

Član
eky_123 je napisao(la):
hahah igy sam ti zezaj grrrr nego da opalis koju fotku sta mislis :p idi mi tamo na profil pogledaj onih par novih

ma nemam vremena da prnem a ne da palim fotke, imam par albuma za zavrsiti pa onda, ako u suboptu nafatam vremena zovem te na kafu i da ti dam one papire i tekstove, a na profil kasnije vidim

:icon_exclaim:
 
Član
PROBLEMI¨¨¨¨!!!!!! :(
AUTO NE VUCE TROKIRA U LER JEDVA RADI STOPA NA 1600 OBTRAJA PA SKOCI NA 4000 PA TROKIRA JEDVA 5000 NAVUCE POMAZITE SUTRA DIAGNOSTIKA ALI DA SE RASPITAM ZNACI SAMO NAJEDNOM
 
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI :(((

imas onaj motoric ler gasa,njega treba provjerit :) mozda je neki senzor,ja sam imao problem na svog JTD-a koji sam lako rijesio a isto sam tako bio isprepadan da je veliki kvar :) provjeri sve filtere,brizgaljke,motoric ler gasa,katalizator :) meni se gasio u voznji i nije palio dok se ne ohladi,slabo vukao i sve je to bilo do senzora polozaja radilice koji je nov kostao 25eura :)


takvi su fiati,ne pokvare se skroz,a sitnica vazda neka zeza ali nista preozbiljno,ja sam siguran da ce se to rijesit za male pare i lako :) Fiat je to :D
 
Član
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI :(((

Mislim da cemo biti obavjesteni u cemu je bio problem,
meni se desavalo nesto sto podsjeca na ovo tvoje, jednom su bili u pitanju kablovi od svjecica, a jednom leptirica gasa.
 
Član
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI :(((

A da nije mozda dizna zacepljena ? Imao sam slican problem i odem na ispitivanje dizni i ispostavilo se da neradi 1 promjenuoi sve za 5,al najbolje na dijagnostiku to odvedi ;)
 
Član
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI :(((

Hvala svima danas na diagnostici diagnostika nista neizbacuje osim senzora radilice koji naravno mora tako raditi jer auto nije primalo gorivo.
Ispostavilo se da je u pitanju bila benzin pumpa mali gumeni dio se odvojio i nije davala dovoljno goriva uz to sve svjecice ostarile i et problema sve rijeseno ponovo sam u pogonu punom snagom :)
 
Član
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI RIJESENI :)))

ajde bas mi je drago da si rijesio problem, kad i na facebook poceo da spominjes neke uzarene stvari mislio sam da si ga zapalio,,, no kad sam procitao do kraja vidio sam da nije to to:lol::cool::cool:
 
Legend
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI RIJESENI :)))

vidio sam ti danas auto u servisu ovdje u barama :icon_smile:
 
Član
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI RIJESENI :)))

Ma ja kod naseg dragog Pitara zatekli se, jer je benzinska pumpa zakazala i tu svratio da ne smetamo na ulici dok vidimo sta je i popravimo, pa po simptomima zakljucili da je hgt anoreksican i pumpu rastavili vidjeli sta joj je nasli to sto treba u fiatovom servisu.

Zahvaljujemo ovom prilikom :) se Dini i Teloptic Fiat servisu na svemu sto su nam pomogli.
 
Početnik
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI RIJESENI :)))

e drago mi je da je rijeseno,nadam se da nece vise biti vecih problema
 
Član
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI RIJESENI :)))

sve u naj boljem redu srecom hehe spao sam 3 kg juce od sikiracije valja sad nadoknaditi (ZENOOOO PRAVI STA DA SE JEDEEEE!!!:cool::lol::123: )
 
Član
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI RIJESENI :)))

potrebana mi je pomoc tacnije ako neko zna gdje uzeti nova crijeva za gorivo sto idu od tanka goriva do masine sinoc na povratku u sarajevo da izbjegnem auto naletim na stjenu manju i pokudam to jos jedno trazim zadnju karambolku isto tako za autic jer je i ona nastradala sve ponude i prijedlozi dobrodosli
 
Član
RE: Punto HGT Black &White PROBLEMI RIJESENI :)))

Evo par fotki :icon_smile:
29172210150282866414170.jpg

29175210150282867119170.jpg

29328710150282866074170.jpg

29712210150282867284170.jpg

29850210150282866644170.jpg

29996210150282866319170.jpg
 
Top