Punto HGT Black &White

Punto HGT Black &White

Član
Evo dvije bolje slikice ja i clan edinko oprali ljubimce pa da postavim hehe
27995224693012532474210.jpg

28076824692913532484110.jpg
 
Član
Danas odradjeno par poslova, ja i clan edinko smo malo radili na mom autu, naime vec neko vrijeme mi je hladnjak bio u losem stanju spao sa jednog nosaca i pravilo je buku pod haubom da nepricam nedaj boze da je spao na izduvnu granu jos veci belaj. Pa smo se potrudili i sve to rijesili, sad hvala bogu sve normalno ne visi vise nista i miran sam sto se rupa tice ...... Nakon toga imao sam manji problem sa gumom naravno nije bila dobro izbalansirana pa smo i to zapoceli, trenutno sam je samo prabacio nazad zbog treskanja na volanu. Sutra sam vec kod vulkanizera da se to sve ispita gdje sta i kako nadam se da nece biti veci komplikacija :)
 
Član
dobro pa imas s kim da radis, kad tako ima neko ko hoce pomoc sve je lakse, ti se sam ne bi nikad nakanio da to sredis,, kao i mnogi od nas:cool::cool::cool:
 
Član
Eh danas sam malo cackao oko karambolke pravim neke planove pa sad me zanima vase misljenje znaci nije jos nista 100% ali hocu da odradim ovo naime danas sam skinuo one plastike crne ispod farova na karambolci i malo sam ocistio svidja mi se kako to izgleda komplet bjelo jos da se izravnja i prefarba izgledat ce fino evo jedna slika kako izgleda skinutih plastika i u photoshopu kako bi trebalo otprilike izgledati kad bude gotovo (uzivo mnogo bolje izgleda)
sam7792.jpg

sam7791.jpg
 
Član
hahah igy sam ti zezaj grrrr nego da opalis koju fotku sta mislis :p idi mi tamo na profil pogledaj onih par novih
 
Top