Punto GT detaljno

Punto GT detaljno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


STa je ovo .??????

gledo sam na kerozinu ...

extra;)
 
Legend
badboy je napisao(la):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


STa je ovo .??????

gledo sam na kerozinu ...

extra;)

haha,dobro jutro
 
Član
evo posle duze pauze da vam najavim povratak svog STREET MACHINE na bhtuning scenu ,punto je u garazi na sarafanju pocelo je rasklapanje slike slijede za par dana :icon_smile:
 
Član
A ček,ako se ne varam,ti si kupio i Coupea i onog Golfa mk3,koja sad auta posjeduješ i sa kojim ćeš se takmičiti ?
 
Član
Schumi je napisao(la):
A ček,ako se ne varam,ti si kupio i Coupea i onog Golfa mk3,koja sad auta posjeduješ i sa kojim ćeš se takmičiti ?
sva tri vozila su jos u voznom parku a za takmicenje neznam ni ja jos, radim i golfa i punta pa koje bolje ispadne :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
evo kad su vec digli temu ocu da kazem da sam se na ovaj forum bio registrirao samo da vidim ovoga punta,slucajno sam na google-u nasao slike i nisam mogao da pogledam sve i kazem hajd idem se regat da ga vidim,tako malo po malo ostao zahvljajuci ovome puntu:cool:
 
Član
Daj Novice kakvih slika, mene svrbe ti tvoji projekti

ako budes uzimao vise kakvih dijelova ili sta za auta, javi se da ti napravim kakvu ponudu posebnu

i da, daj te slike
 
Član
nekontam sta imas raditi na puntu kada si vec sve uradio sto se dalo uraditi a sretno u radovima i auto je zakon
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top