Punto GT detaljno

Punto GT detaljno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[/quote]Jebiga neda se al vec sam u potrazi za novom imam par kom u ponudi al su vece imao bi dosta prepravki ako do sutra ne nadjem neku koja mi pase na sadasnje stanje onda ide veca
 
Član
RE: Punto GT detaljno new TURBO kit

nakon visednevne neuspjele potrage za odgovarajucom turbinom morali smo ici na rezervnu varijantu veci turbo,nakon dosta prepravki zajebancija problema sa malim prostorom uspjeli smo ga slozit uslijedila je probna voznja na probi su usled velikog pritiska vece turbine popucala crijeva za vazduh pa smo morali variti cijevi 60mm i tako rijesili problem ,sada auto leti :icon_smile: evo par slika sa radovima
 
Član
RE: Punto GT detaljno new TURBO kit

Gajs-gt je napisao(la):
nakon visednevne neuspjele potrage za odgovarajucom turbinom morali smo ici na rezervnu varijantu veci turbo,nakon dosta prepravki zajebancija problema sa malim prostorom uspjeli smo ga slozit uslijedila je probna voznja na probi su usled velikog pritiska vece turbine popucala crijeva za vazduh pa smo morali variti cijevi 60mm i tako rijesili problem ,sada auto leti :icon_smile: evo par slika sa radovima

koji si to turbo stavio? od kojeg je to auta
Jesi to zavario turbo za ispušnu granu?
;)
 
Član
RE: Punto GT detaljno new TURBO kit

koji si to turbo stavio? od kojeg je to auta
Jesi to zavario turbo za ispušnu granu?
;)
[/quote]
turbina je od bmw-a sestaka a jeste zavarena za izduvnu granu s tim da smo morali dodati jos jedan pomocni nosac za svaki slucaj :icon_smile:
 
Član
evo malo da obnovim temu i ujedno da postavim par slika kada sam pocinjo da se takmicim ima dosta promjena i na autu felge sare branici itd
 
Član
hehehe jes lud puntach bio Novice,nego da te pitam gdje zavrsise ove felgice,ove sa falcom :icon_smile:
 
Član
Chuza je napisao(la):
hehehe jes lud puntach bio Novice,nego da te pitam gdje zavrsise ove felgice,ove sa falcom :icon_smile:
zadnja lokacija sto ja znam bila je okolina brckog nikad ih necu prezalit 8Jx14 gume 195-45 R14 toyo proxes T1
 
Član
Gajs-gt je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
hehehe jes lud puntach bio Novice,nego da te pitam gdje zavrsise ove felgice,ove sa falcom :icon_smile:
zadnja lokacija sto ja znam bila je okolina brckog nikad ih necu prezalit 8Jx14 gume 195-45 R14 toyo proxes T1

ali su felgice extra,steta sto si prodavao,bas bi se fino uklopile sa ovim sadasnjim body kitom :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top