Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

Odlicno legao,pod hitno nesto raditi sa tim bocnim migavicma mnogo ubijaju ;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

Ajde zovite na kavu vise, jedan dan se nacrtajte ti i Col3 ovde i idemo jedan Photo session napravit :D i da popijemo kavicu :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

Budi bez brige :)

Posto je stara muzika rasprodana , na red dolazi nova i odlucio da malo poslazem kablove sto mi je col3 zbavio odavno :) evo sta se radilo prekopo sam pola auta hehe da to fino provucem... slike govore sve :)

















Sve provuceno uzet monoblok od mahira , ceka se woofer pa ce bit koja slikica .....
Btw jel zna netko gdje u nas blize ima kupit ovo cudo za poliranje plastike mozda se u nas i drugacije zove ili moze neka zamjenska :)

 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(kablovi i te stvari...)

Hvala hvala... Evo danas transparentnim odradeni migavci sad je bolje kolko tolko ....



 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update migavci...)

Da da heh posluso sam :) ljepse je 10x a fino su ispali mislio sam da nece nesto hehe
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update migavci...)

Naravno detalji najbitniji hehe...

Sklopljena nova muzika kenwood monoblok i pajo 307 d4 slike budu uskoro , zadovoljan sam kako buba , dok nebudu slike mjuze evo jedna hh

btw kolko se krecu cjene eko koze po kvadratu ?
 

Prilozi

  • Fotografija-0020.jpg
    Fotografija-0020.jpg
    66,9 KB · Pregleda: 15
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Update migavci...)

Evo jedan veliki update od mene hehe znaci stigli angel eyes farovi veliko hvala sandy_mo i njegovom starom :cool: Da ne duljim evo kako to sve izgleda:









Btw jel mogu ja sad kupit xenon h1 sijalice i stavit ih na balast od h4 koje su prije bile mislim da nema mogu.. al cisto pitam da znam :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top