Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

bas sminka sada :cool: :cool:

a za amortizere, kod mene su bilstein b4, nisu preskupi, a u kombinacija sa -3.5cm oprugama extra, barem na skodilaku :icon_smile:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

Hvala svima na lijepim komentarima ... Sada trazim krovni spojler pa onda nesto novo pada:D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

svidjaju mi se felge... ovako nizi izgleda lepse ali manje je funkcionalan, ja sam zbog gewindi i niskoprofilnih guma prodao twinga, nisam mogao da ga gledam podignutog a ni da ga vozim spustenog...
Zanima me, da li se ove maglenke kao tvoje mogu naknadno ugraditi u branik... i jesi li ti stavio ovu lajsnicu na ivicu vrata ili je to neki OEM fazon protiv ostecenja, posto sam ovo vidjao na mnogo 206ica ?
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

Hvala na komentarima..
@ Deez-Meni je isto funkcionalan kao i prije, svugdje se provucem sa njim samo malo vise pazim nije on toliko nizak bas kolko se cini ovo je mjera netreba ni u zrak ni u pod vise znaci taman heh,a maglenke se mogu mozda posebno ugradit al treba sjec branik najbolje je onda branik uzet sa maglenkama . A sto se tice lajsna i ja sam ih vido na dosta pugova sigura su oem ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

ma pug je jebenica,mnogo ljepsi uzivo,meni nesto najdraze na njemu je japstyle,drndo bih ga cijel dan:D

jesi rijesio danas ono i jesi isao kod elektricara,rado bih ostao jos,al puno posla imao morao ranije da idem
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

Heh thx na komentarima:)

drndam i ja sa njim samo gorivoo trosim xD a rjesio sam danas polugu mjenjaca :) za koji dan mozda odem u elektricara nisam danas uspio osto do 4 u mo pa nije radio....Btw ako budes slobodan idemo ja ti i sandy :)
 
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue(Spusten...)

ici cu ako ces mi dat puga da drndam:D salim se,samo zovi,ako mogao idem:icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top