Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

nisam mehanicar,al kada vec bi jaci motor radije bih u taj ubacio ako imas naci,ono sto si ulozio neces nista izvuci pri prodaji,mogu se kasnije diskovi nazad staviti i sl. ,nisi ti divljak da potrgas to:cool:

eh da,lumar je 5+ sta ti rekoh:cool:;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

Necu izvuci , kontam skinuti ... naveo sam da je stock prodaja znaci samo sto je doslo na njemu a neznam evo nijedan bolji savjet nisam imao sve nesto bezveze
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

Ja uopće ne znam što će ti dva ista auta...:D
Al tvoje pare... ;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

Kako mislis 2 ista auta ? .
Jbg da nisam bio zadovoljan ovim autom sigurno bi kupio nesto drugo,a posto me auto extra sluzilo zelim isto malo novije i jaci motor
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

Ti hoćeš kupit ponovo 206 ali sa jačim motorom koliko sam ja skonto?
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

Kolko trazis haha ti prodajes ako ces prodavat nisam ja :D
 
BHT Ovisnik
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

sto ce ti vise opreme kad i onako klimu nepalis:D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

naso sam dobru 1.6 16 v hh pa ako ovu prodam kupim je
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

Moj ti je savet da odmah usmes s16, ako ti je do brzine, jako brzo ce ti i 1.6 postati slabo...A sto se izdrzljivosti tice, nema boljeg motora od tog tvog.
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

dellas je napisao(la):
Moj ti je savet da odmah usmes s16, ako ti je do brzine, jako brzo ce ti i 1.6 postati slabo...A sto se izdrzljivosti tice, nema boljeg motora od tog tvog.

I ja se slažem, s16 je taman.:cool:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Distanceri

Mali update ... Distanceri 16mm radio Zelin majstor , svaka cast za covjeka extra je odradio a nije skupo... Sada me zanima vase misljenje jeli normalno kada sam ih postavio da mi auto izgleda nazad nekako uzdignutije dok se vozim ? I guma mi struze od blatobran steti li ista to ? cim malo preko rupe zastruze neznam da manji profil gume stavim hoce li se dogadati isto sad je 195/55 ili da jace amorte zadnje nabacim ?
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Distanceri

uh, nije dobro... skini brate to, mozes ti pokusati sa nizim profilom i sa necim drugim ali ce ti opet nekada guma "stici" rub blatobrana. Ja sam imao slican problem na twingu i na kraju sam sve poskidao, kupio felge adekvatnog ET-a i zagevindao ga do asfalta. :D
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Distanceri

Evo mene opet nakon nekog vremena,problemi sa farovima rijeseni sada bacaju lijepo i kratka i duga,distanceri nisu jos legli na auto ceka se nesto vec koji tjedan,pa bi ovih dana to trebalo stici i kad to montiram leci ce distanceri.Prije koji tjedan stavljen krovni spojler , osvjezene stop lampe dok nenadjem neke led :) ...
Da neduljim evo malo slikica...

Distance:Radio zelin majstor



Koja slika sa pranja mojeg i koleginog auta....





Osvjezenje stopa i montiran krovni :) ..





Vise slika i novosti uskoro...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top