Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Pug 206 - I m blue (Update...Neke sitnice:))

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar

Hvala na lijepim rjecima heh :)
@dario
ma samo polako druze ofarbat ce se hehe
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Pomoc oko farova "opet"

Vozdra ekipa evo imam jedan veliki problem sa farovima , i to vec duze vrijeme sve sam pokusavo ali nikako nisam uspio da mi bacaju lijepo na cestu . Moze mi netko pomoci jel to do leća ciste su leće , ili je do onog granicnika (metala) sto rasporeduje svjetlost stali vec.... Znaci na cesti skroz slabo vidim , drveca nekad odlicno vidim znaci bacaju mi doslovno na slovo V tj. lijevo vidim cosak kuce grane itd. desno isto tako a srredina crna nikako svjetlosti nema jel netko zna sta da uradim kako da rjesim taj problem katastrofa mi je voziti
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Pomoc oko farova "opet"

pravac na tehnicki i oni ti nastimaju na onom "uredjaju" farove ;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Pomoc oko farova "opet"

Nemogu se ustimat mislim moze po visini al to sam nastelio , dok je veci problem jer su leće fixirane na metal tako da ih nemogu mrdat
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Pomoc oko farova "opet"

Ja sam odustao od kupovine tih farova sto imas upravo zbog losih sociva, ti si se u pocetku prvi pozalio a upoznao sam jos dvojicu momaka koji su ih skinuli sa auta. Imas "no name" farove bez TUV-a u kojima su ugradjena sociva bez ikakvog standarda, zao mi je ali tvoji farovi samo dobro izgledaju dok sluze, nikako.
Progooglaj malo po inostranim forumima, bas sam upratio da englezi apeluju za ostajanje pri originalnim kristalnim farovima sa H7 sijalicama a da su im poznati neki jeftini angel eyes farovi za 206-icu koji nikako ne sluze svrsi. Ako bas hoces kvalitet uvek imas dectane i malo nizu klasu FK koji je i dalje odlican.
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Pomoc oko farova "opet"

Leće su mislim ok dok one pregrade grnicnike nisu ok napravili idu nekako bezveze znam da su u dosta auta one pregrade ravne dok kod mene idu na slovo L i izvijene su :S
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Pomoc oko farova "opet"

e nezz... moguce ako su zlj farovi da imaju tih problema...
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

Pozz vidili ste mozda da prodajem pug-a, to sve radim da kupim 1.6 16 ventila isto pug heh,zanima me misljenje jeli bolje da prodam ovo auto i da kupim 1.6 16v ili da ubacujem u svoje taj motor treba mi vasa pomoc sta bi mi bilo pametnije
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

drug da nisi mozda bio u travniku danas???;)
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

DJ_M4rko je napisao(la):
Pozz vidili ste mozda da prodajem pug-a, to sve radim da kupim 1.6 16 ventila isto pug heh,zanima me misljenje jeli bolje da prodam ovo auto i da kupim 1.6 16v ili da ubacujem u svoje taj motor treba mi vasa pomoc sta bi mi bilo pametnije

Bolje kupuj nego da ubacuješ. Nije im sve isto, mislim da 16-ka ima drugačije vješanje, npr, meni su diskovi nazad, a kod tvog ne. Vjerovatno ima još nekih razlika.:icon_confused:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

@sahman
nisam ti bio druze tamo hehe

@oggy
a nznm opet ljudi stave u obicnu dvicu 2.0 samo naprijed diskove mjenjaju a pozadi ostanu dobosi hehe a to je najmanji problem :D

@ zela
mogli smo xD , pa pali gume sa mojom pilom hh
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

a dobro ako se gleda da se radi kako treba, stavljaju se i kocnice od jaceg modela, da moze zaustavit fino vise konja... a drugo su ovi sto stave u recimo dvicu jaci motor, a trap, kocnice ne dirne... pa cesto ga bandera na kraju zaustavi...
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

vidjeo sam takvog istog pezoa stoji na benziskojj :icon_confused: plav,zatamnjen nazad,,fele takve..isti bgm :icon_confused: :icon_biggrin:
 
Član
RE: Pug 206 - I m blue(/////Alpine)...Llumar-Nekoliko savjeta

sve nesto okolo nigdje nijedan koristan savjet il samo gledate vw garaze ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top