ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
allroad je napisao(la):
ma ide radi se skoda je ljuta :icon_twisted:
nije mi ni trozic ravan :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
:lol::lol::lol:

đeću ti biti ravan kad si se sav iskrivio :lol::lol::lol:
 
ja mislim da cu ovaj put u off.nemam nikako vremena. sad moram ucit radit u autocad-u treba mi za posao pa ce mo se cut na slijedecem BG takmicenju.
a za skodu sam imo super ideju mozda je nekad poslije uradim i postavim neznam koliko je ostvariva al je predobra mislim da ni trozic ne bi mogo ovakvoj nista.al mi je stvarno zao sto necu sad ucestvovat al aBd bice vremena:icon_cry:
 
ja mescini sklepo svoju..ispade mi brzo iz ruku, vidi se da sam odviko od petljanja po nekoliko dana oko jednog auta :)
 
Ja to odradim u dva - tri dana.......

Prvi pripremni radovi rezanje auta i uklanjanje kvaka i slice stvari koje su postale nezaobilazne..... i dok to radim svasta mi padne napamet...

Drugi dan realizujem nesto od svih tih ideja i ako obustavim radove kasnije nemam pojma sta sam htjeo... nekako mi izklizne iz ruku.....

Treci dan su popravke sitnica i gresketina koje sam napravio u toku drugog dana.........

Preko toga mi vec postalo dosadno raditi ista da doticnom eksperimentu....
Tako da sam ja uprincipu vec zavrsio sliku......


P.S. Ocekujem veliki duel izmedju ove dvojice sto se prepucavaju, ako postave neki ocaj, obojici cu dati po -1 reputation :icon_evil:
:icon_smile: :icon_smile: :icon_smile: :icon_smile:

Puno mi se nesto hvalite...... :cool:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
ja mislim da cu ovaj put u off.nemam nikako vremena. sad moram ucit radit u autocad-u treba mi za posao pa ce mo se cut na slijedecem BG takmicenju.
a za skodu sam imo super ideju mozda je nekad poslije uradim i postavim neznam koliko je ostvariva al je predobra mislim da ni trozic ne bi mogo ovakvoj nista.al mi je stvarno zao sto necu sad ucestvovat al aBd bice vremena:icon_cry:

volio bi vidjeti tu,al da bude kvalitetnije urađena.... a litle bit tomorrow :icon_biggrin:


@Remblender
ja i allroad se malo zezamo ovde :D
 
Ja vise zavrsiv imam dve verzii, i cekam da dojde 25. 11 da gi postavam................................:icon_confused:
 
Super Moderator
cico_mevle je napisao(la):
ja mislim da cu ovaj put u off.nemam nikako vremena. sad moram ucit radit u autocad-u treba mi za posao pa ce mo se cut na slijedecem BG takmicenju.
a za skodu sam imo super ideju mozda je nekad poslije uradim i postavim neznam koliko je ostvariva al je predobra mislim da ni trozic ne bi mogo ovakvoj nista.al mi je stvarno zao sto necu sad ucestvovat al aBd bice vremena:icon_cry:

ma kakvi ne bi :D
 
dokle je ko stigao.....????
moze li se kako skratiti vrijeme za postavljanje radova????
Ja zavrsio i dosadilo mi cekati......
 
Član
ja brušam prednji kraj,imam još dosta posla,uradio sam dosta toga al je to ugrubo sad treba polako uriktavati i brušom preći da bude finije :icon_biggrin:

nemojte skraćivati vrjeme za predaju :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top