ps styling komentari

ps styling komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
čovjek vam je fino napisao da ništa nestavljate prije 25.11.2008
da organizujemo BG u startu bi ispalo pola učesnika jer niko nečita pravila...
ode i ps styling u OFF,na kraju će biti nepregledno totalno dok svak pet puta napravi newreply....
 
Super Moderator
Trozic je napisao(la):
čovjek vam je fino napisao da ništa nestavljate prije 25.11.2008
da organizujemo BG u startu bi ispalo pola učesnika jer niko nečita pravila...
ode i ps styling u OFF,na kraju će biti nepregledno totalno dok svak pet puta napravi newreply....

dobro vam (nam) kaze....
 
Član
stvarno ste da bog sacuva, hem stavljate prije vremena, jos i otvarate nove postove. sto ste onda koji djavo gore se javljali, nego da bi taj prijasnji post editovali i u njega stavili svoj rad... nidje veze, citajte ljudi malo, nece vam nista naskoditi...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
stvarno ste da bog sacuva, hem stavljate prije vremena, jos i otvarate nove postove. sto ste onda koji djavo gore se javljali, nego da bi taj prijasnji post editovali i u njega stavili svoj rad... nidje veze, citajte ljudi malo, nece vam nista naskoditi...

My fault!
 
evo i ja sam vam se prikljucio ovaj put..
vidio da trozic obecava pobjedu pa sam morao...da mu srusim snove :lol:
 
Član
Death_beat je napisao(la):
hahah smije se, a u stvari ga strah i bacio se odma na potragu novih dijelova i ideja.. :lol:

NO FEAR :lol:
gdje si bio kad smo toyotu radili :cool:
a ti džaba radiš nemoj se patiti beze :lol:
 
ma nisam nest u posljednje vrijeme aktivan u ps, od one mazde 6 nisam nista radio..i sad mi nest naumpade, dok odmaram od ucenje uradim sta :)


pripremi kakvih zemski oko auta..znas mene :lol:
 
najbolje je bez prijavi i bez icega po pitanju ps styling.....

otvori se jedna tema i zada se slika i tu se komentarise, ana dan postavljanja radova, organizator, otvori novu temu pod nazivom radovi ili nesto slicno (nek on smisli, on je organizator) i tu se postavljaju radovi........ i nema glupih postova :)


Ja se nisam prijavio jer niko ni ne po stoji pravilo i krajnji rok za prijavu.....
a skodilaka radim..... ;)
 
Član
ja imam hrpu posla zasad uradit interijer i prag :icon_biggrin:

www.vidovitademila.com

ode je pitat kaće biti gotova ovo moja škoda :D
 
Super Moderator
ma ide radi se skoda je ljuta :icon_twisted:
nije mi ni trozic ravan :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top