PS Challenge 4 komentari

PS Challenge 4 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta sam cuo neki dan prica mi rodjak preko msn-a:
prvo me pita imas li novijih radova a ja mu dam astru a onda i org.pa me onda pita imas li jos bar starih radova a ja mu dam golfove i skodu i jos neki rad i uz njih orginale a on ce meni: ma ev pricam s jednim momkom i on mi nevjeruje, citiram "NEMA U BOSNI I HERCEGOVINI LJUDI KOJI OVAKO RADE AUTA A POGOTOVO TAJ NEKI TVOJ CICO"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
sta sam cuo neki dan prica mi rodjak preko msn-a:
prvo me pita imas li novijih radova a ja mu dam astru a onda i org.pa me onda pita imas li jos bar starih radova a ja mu dam golfove i skodu i jos neki rad i uz njih orginale a on ce meni: ma ev pricam s jednim momkom i on mi nevjeruje, citiram "NEMA U BOSNI I HERCEGOVINI LJUDI KOJI OVAKO RADE AUTA A POGOTOVO TAJ NEKI TVOJ CICO"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


xD CICO Lave...Kad ce ovaj stavljat auta vise da gledam sta ste delali xD
 
Član
Trozicu, nije ti maska najbolja na ovoj Alfi...kriva je u odnosu na auto...
povuci linije, pa ces vidjet :) a moze se sve od donora...i ja sam sad naso, pa cemo vidjet kako ce se ostalima svidjet...
 
BoosT666 je napisao(la):
xD CICO Lave...Kad ce ovaj stavljat auta vise da gledam sta ste delali xD

:lol::lol::lol: joj kak sam ga zamislio da uradim jos nisam ni zavrsio drug a kamoli poslao :lol::lol::lol::lol: cak sam trazio da se rok produzi jer neznam ocul stic do 14.01. zavrsit:lol::lol::lol::lol: a it boost666 molim te prefarbaj ga bilo kako pa makar i u dvije boje ono bodi kit jednom a ostatak drugom da iole nekako uklopis.jer sto nas je vise bice bolje a i da vidim sta si radio.:icon_eek:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
Trozicu, nije ti maska najbolja na ovoj Alfi...kriva je u odnosu na auto...
povuci linije, pa ces vidjet :) a moze se sve od donora...i ja sam sad naso, pa cemo vidjet kako ce se ostalima svidjet...

to je rađeno još ljetos, negdje u maju sam počeo montirati branike tako da sa mjesec iskustva i nečudi me što je krivo ;)
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
xD CICO Lave...Kad ce ovaj stavljat auta vise da gledam sta ste delali xD

:lol::lol::lol: joj kak sam ga zamislio da uradim jos nisam ni zavrsio drug a kamoli poslao :lol::lol::lol::lol: cak sam trazio da se rok produzi jer neznam ocul stic do 14.01. zavrsit:lol::lol::lol::lol: a it boost666 molim te prefarbaj ga bilo kako pa makar i u dvije boje ono bodi kit jednom a ostatak drugom da iole nekako uklopis.jer sto nas je vise bice bolje a i da vidim sta si radio.:icon_eek:

Navalio branike od nisana 300zx na njega usisnike na haubi od njega a sad to treba brush-at jeb.avat...A posto ja brusat neznam pa moram ponovo sjene i refleksije pravit ma dajjjjj.Felge moram nac druge ove sto sam stavio leze ko na k.Al cu ga poslat onakav kakv je xD nest cu bezze smrljavit i etoga xD
 
BoosT666 je napisao(la):
cico_mevle je napisao(la):
BoosT666 je napisao(la):
xD CICO Lave...Kad ce ovaj stavljat auta vise da gledam sta ste delali xD

:lol::lol::lol: joj kak sam ga zamislio da uradim jos nisam ni zavrsio drug a kamoli poslao :lol::lol::lol::lol: cak sam trazio da se rok produzi jer neznam ocul stic do 14.01. zavrsit:lol::lol::lol::lol: a it boost666 molim te prefarbaj ga bilo kako pa makar i u dvije boje ono bodi kit jednom a ostatak drugom da iole nekako uklopis.jer sto nas je vise bice bolje a i da vidim sta si radio.:icon_eek:

Navalio branike od nisana 300zx na njega usisnike na haubi od njega a sad to treba brush-at jeb.avat...A posto ja brusat neznam pa moram ponovo sjene i refleksije pravit ma dajjjjj.Felge moram nac druge ove sto sam stavio leze ko na k.Al cu ga poslat onakav kakv je xD nest cu bezze smrljavit i etoga xD
e istu muku mucim:icon_cry: nema šanse da ga završim i da radim cjelu noć jebga nema se vremena...kad uvjek cekam zadnje dane da pocnem radit umjesto da svaki dan pomalo napravim...jebga...tak cu od sad raditi.....nadam se da ce vas šta više predati rad...jedva čekam da vidim kak vam je ispalo....
 

Ryu

Član
OBAVJESTENJE svim ucesnicima Challenge 4

rok za rad je produzen ! novi rok je sutra do 21:00

premalo ljudi je poslalo radove,pa bolje da sto vise zavrsi...
 
Ryu je napisao(la):
OBAVJESTENJE svim ucesnicima Challenge 4

rok za rad je produzen ! novi rok je sutra do 21:00

premalo ljudi je poslalo radove,pa bolje da sto vise zavrsi...

agrrrrr sad sam tek vidio ja se zajebavam sa slikom ovome šta je tražio za Counter strike a odusto od nissana mislio da necu stici..... a u biti i tak bi mi loše ispao pa jebga kad ne ide ne ide:lol:
 
nemere nikako :lol: :lol: i ovo je malo pozadinu neam jel moze ko pomoc treba mi okucnica mislim na dvoriste ispred onih americkih kuca il neki otpad il radnja auto mehanicarska al okolica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top