PS Challenge 3 komentari

PS Challenge 3 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
sacu i ja svoj poslat... nisam ga radio jer sam zakovan za krevet al eto nesto sitno sam skuco pa cu poslat :D

kome ono saljemo ? ryu ?
 
Nista od mene.... nisam ugrabio vremena za rad... uradio prednji branik , prag i usis sa strane..... dalje nista nisam stigao..... vidimo se u sljedecem krugu.....
 
Član
Remblender je napisao(la):
Nista od mene.... nisam ugrabio vremena za rad... uradio prednji branik , prag i usis sa strane..... dalje nista nisam stigao..... vidimo se u sljedecem krugu.....

niko od boljih nije radio omg a bas me interesiraju vasi radovi kmee.
 

Ryu

Član
cico ce nas zakocit sa glasanjem izgleda...
nema net kod kuce,a poslo mi 800x600 samo sliku (ne moze se ocjenjivat bez high res,ne vide se greske)
i jos poslo 2 slike,reko da postavim obje ;) al to je manji problem od ovog gornjeg...
 
Član
Ryu je napisao(la):
cico ce nas zakocit sa glasanjem izgleda...
nema net kod kuce,a poslo mi 800x600 samo sliku (ne moze se ocjenjivat bez high res,ne vide se greske)
i jos poslo 2 slike,reko da postavim obje ;) al to je manji problem od ovog gornjeg...


da si si ranije javio bio je online mogo si ga kontaktirati sad ako ga nema kako ćeš objaviti radove :lol:
 

Ryu

Član
objavicu ja radove cim rok istekne...

samo glasanje ce pocet od sutra...tj cim mi cico dostavi 1600x1200
 

Ryu

Član
allroad rece poslace,a ne posla nista...

jos pola sata do isteka roka,ako je neko mislio radit do 23:59 nek onda radi i do 2010 ako hoce ;)
 
Super Moderator
Ryu je napisao(la):
allroad rece poslace,a ne posla nista...

jos pola sata do isteka roka,ako je neko mislio radit do 23:59 nek onda radi i do 2010 ako hoce ;)

allroad poslo ima 10 minuta :D

knoxville je napisao(la):
allroad
a ja mislio faya premalo modifikacija uradio :( retrovizor off prevelik..svidja mi se izvedba front bumpera..felge su okeee..al fkt trebao si bar jos spustit i promijenit podlogu..i da sta ova antena radi na krovu ? :'(

a jebi ga drug kao sto rekoh zakovan sam za krevet pa sam ovo nisam puno ni radio... iako ne volim velike modifikacije na autu kad radimo challenge uradim nesto malo vece modifikacije stavim karambolku i sl... auto je spusten samo kako sam stavio druge felge i gume izgleda malo dignut jer su manje :lol:
podlogu nisam stigo promjenit al fina je ova :lol:
antena na krovu hmmm :icon_rolleyes: nek se slusa radiJo :D

znam nije neki rad nisam ga ni radio puno ni trudio se al ipak mislim da je cist i da nije umrljan i sa greskama a to mi je i cilj :D
 

Ryu

Član
evo svi donori koje sam ja koristio,posto cu od vas svih trazit neke,da ne bude...

background:
http://www.autowp.ru/picture/199429

gume:
http://www.netcarshow.com/holden/2008-coupe_60_concept/800x600/wallpaper_06.htm

felge:
http://www.autowp.ru/picture/239343

side skirt rucno radjen,kao i izmjene na original prednjem braniku...

eto ako koga sta interesuje nek pita...
 
jebga ljudovi ja tek sad slozio komp.... kad ce sljedeci krug?:lol::lol::lol::lol:
bas mi zao astra mi super auto...nesta malo sam poceo kod frenda na kompu pa vidio da necu stici zavrsiti....
evo sta sam stigao tek pocetak...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top