PS Challenge 3 komentari

PS Challenge 3 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neznam hoću li sve stići nisam imao vremena raditi,juče sam cjeli dan pravio branik i još nije gotov :D
 
Član
ja zavrsio i poslao :) ja sam jedan od te dvojice :)...ja bar mislim da je kvalitetno uradjeno, vidjecemo sta ce ostali reci :)
 
ja brusham branik ima 3 dana i tek sam na pola mozda malo manje a poslije brusanja branika imam jos refleksije pozadinu prag unutrasnjost neki spoiler ako bude stajalo i to je to
ustvari izgleda ko da sam tek poceo:icon_cry::lol::lol::lol:


ocel ko mjenjat farove ja neznam ovi su predobri
 
Član
ja nemogu raditi,nastaviću za nekoliko dana pa ću napraviti thread za astru...
sretno svima uradite što ljepše i kvalitetnije prerade ;)
 
Član
po meni ni jedni drugi ne leze kao ti...ja ih nisam promijenio...cak nisam ni obrve nikakve, jer ni jedne ne stoje...
 
Član
ja sam gotov samo jos sjene na obrvama i malo sjena dodat jos nedje i eventoalno je spustit i etogac. jel sam sve nanovo radio +new rims.

sutra cu ti poslat ryu na pm
 
farovi mi se nedaju mjenjat a i felge su mu predobre neznam sta cu ovo auto je fabricki predobro sam ga spustis i to je to:icon_question:

edit
sta ovo troza odusto smjesi mi se prvo mjesto :lol: :lol:
heh
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
farovi mi se nedaju mjenjat a i felge su mu predobre neznam sta cu ovo auto je fabricki predobro sam ga spustis i to je to:icon_question:

edit
sta ovo troza odusto smjesi mi se prvo mjesto :lol: :lol:
heh

ja nemogu raditi,tek za koji dan ću nastaviti pa ću je kasnije pokazati i vama...
kako sam pošao raditi treba mi najmanje 2 sedmice da završim jer sve radim nanovo,a sad da i imam vremena raditi nemogu stići ni boju zavrišiti...

svako se auto može srediti,uvjek ima bolji dijelova od fabrički,sam treba ideja i realizacija ;)
 

Ryu

Član
ljudi sta hocete za sljedeci challenge 4 ko zadatak ?
nudim 2 auta,necu da se situacija komplikuje ko pred challenge 2,svako hoce drugo itd,zato sam odlucio,a vi recite koje sad od ova 2,a koje cemo nekad poslije...

Nissan 240SX

ili

Nissan GTR (R-35)
 
Član
ma daj ba kakvi nissani...pa to su vec fabricki sportska auta...
ja sam razmisljo o 4. challenge-u...mogla bi Kia Pro Cee'd?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top