prvi auto

prvi auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Slyster je napisao(la):
koliko bi me koštalo da dignem sa 105 ks na 140-150 ks i koliko bi se povečala potrošnja

zavisi koje auto da dignes... sa chip tuning potrosnja se ne poveca vec se eventualno smanji... a kosta 300-400 eura... ;)
 
BHT Ovisnik
GOLF TZ je napisao(la):
Slyster je napisao(la):
koliko bi me koštalo da dignem sa 105 ks na 140-150 ks i koliko bi se povečala potrošnja

zavisi koje auto da dignes... sa chip tuning potrosnja se ne poveca vec se eventualno smanji... a kosta 300-400 eura... ;)

nemoze atmosferca dignuti chipom,moze neznatno
 
Član
CoL3 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
Slyster je napisao(la):
koliko bi me koštalo da dignem sa 105 ks na 140-150 ks i koliko bi se povečala potrošnja

zavisi koje auto da dignes... sa chip tuning potrosnja se ne poveca vec se eventualno smanji... a kosta 300-400 eura... ;)

nemoze atmosferca dignuti chipom,moze neznatno
napisao sam "zavisi koje auto" pod tim sam mislio i koji motor... atmosfercu moze dodati 5 i kusur konja... ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
Slyster je napisao(la):
koliko bi me koštalo da dignem sa 105 ks na 140-150 ks i koliko bi se povečala potrošnja

zavisi koje auto da dignes... sa chip tuning potrosnja se ne poveca vec se eventualno smanji... a kosta 300-400 eura... ;)
Kako da ne,te bajke vam prodaju oni koji dobro zaradjuju na njima.
 
jes fakat, il nas lozi il je stvarno neki klinjo koji pojma nema i ponavlja se ko papagaj. Ja lijepo napiso koliko otprilike kesa treba da se digne taj 1.6 na 140-150, on opet pita " a kolko treba" , aj bogo
 
Član
vidis da mu je prvo auto jasta je neg klinjo, uvatio nas starije ljude jebavat koda nemamo svojih problema :cool:

nije jos ni kupio auto, jos je prvo, jos se treba nauciti vozit, a on pita kako podici snagu motora sa 105 na 150, jebe nas tehnicki :lol:
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
jes fakat, il nas lozi il je stvarno neki klinjo koji pojma nema i ponavlja se ko papagaj. Ja lijepo napiso koliko otprilike kesa treba da se digne taj 1.6 na 140-150, on opet pita " a kolko treba" , aj bogo

Dobro, al kolko bi ti dao za tu hondu, kolko trosi i hocel trosit manje kad je digne za 50-60 konja :icon_question:
 
Član
Ma boni kako nevidite da se neki debilcic, moguce sa Foruma hr gdje dozlaboga ismijavaju ovakve tuning uradke poput Honde koju je stavio na link( a ovdje se cesto mnogima svidjaju) to skontao i registrirao se ovdje samo da zajebaje .
 
Početnik
stvarno ste bosanci....ono kaj mi Hrvati vozimo za svoj prvi auto to vi bosanci zamišljate ko auto snova....nisam klinjo ali da sam tražio savjet i mišljenje jesam...a vi bosanci se glupirate..... čast izuzecima....
 
Član
:lol::lol::lol:

Svašta pročitah.:icon_eek:

Ako ti se sve svodi na to: "Koliko troši", onda auto i nije za tebe. Kupi sebi bajk ili trotinet i trošiće ti onoliko koliko popiješ i pojedeš, a ako hoćeš auto, očekuj da ponekad moraš i usuti goriva u njega.
 
Član
Slyster je napisao(la):
stvarno ste bosanci....ono kaj mi Hrvati vozimo za svoj prvi auto to vi bosanci zamišljate ko auto snova....nisam klinjo ali da sam tražio savjet i mišljenje jesam...a vi bosanci se glupirate..... čast izuzecima....

za kaj ste bedaci, za kaj ste seljaci.....
 
Član
mokeBass je napisao(la):
Slyster je napisao(la):
stvarno ste bosanci....ono kaj mi Hrvati vozimo za svoj prvi auto to vi bosanci zamišljate ko auto snova....nisam klinjo ali da sam tražio savjet i mišljenje jesam...a vi bosanci se glupirate..... čast izuzecima....

za kaj ste bedaci, za kaj ste seljaci.....

hahahahahahahahahhaahahhahaha :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top