Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

a znaci cetri ti donesem i ti ih napravis s falcoom..
oke no problem još bolje..
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

ovo je veoma dobra stvar sto radis ako si stvarno dobar u ovome pocni se baviti ovim imas dosta musterija na ovome forumu prema tome :) :)
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

ELVIR__T je napisao(la):
ovo je veoma dobra stvar sto radis ako si stvarno dobar u ovome pocni se baviti ovim imas dosta musterija na ovome forumu prema tome :) :)

da dan traje 48h bilo bi extra :)
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

joj i ja i radio ovo...kod mene su zimske 15 sa dimenzijama 195/65...sad dali se one mogu razvuci to pojma neam....:D
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

GOLF TZ je napisao(la):
joj i ja i radio ovo...kod mene su zimske 15 sa dimenzijama 195/65...sad dali se one mogu razvuci to pojma neam....:D

mogu..ali ne razvuci,pogledaj jos jednom kako ih radim
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

sad gledao... rasmislit cu..pravo mi se svidja....:D
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

AldinShpura je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
joj i ja i radio ovo...kod mene su zimske 15 sa dimenzijama 195/65...sad dali se one mogu razvuci to pojma neam....:D

mogu..ali ne razvuci,pogledaj jos jednom kako ih radim

Meni se svidjelo 100% cu da radim felge 14
pa ti se javim kad budem htjeo

znaci ti neces razvlaciti gume nista nego samo takozvano srce felge okrenuti i zavariti ponovo kako bi onaj falc sto je sa unutrašnje strane dosao van ????????????
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

ma izvrnut ih naopako ko carape :lol: :lol: furka je ovo, jos puknut u neku drecavu boju i ubile se za zime :cool:
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

ELVIR__T je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
joj i ja i radio ovo...kod mene su zimske 15 sa dimenzijama 195/65...sad dali se one mogu razvuci to pojma neam....:D

mogu..ali ne razvuci,pogledaj jos jednom kako ih radim

Meni se svidjelo 100% cu da radim felge 14
pa ti se javim kad budem htjeo

znaci ti neces razvlaciti gume nista nego samo takozvano srce felge okrenuti i zavariti ponovo kako bi onaj falc sto je sa unutrašnje strane dosao van ????????????
znaci, mogu izgledati razvucene na ovako uradjenoj fegi samo ako montiras uzu gumu,manji profil
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

joj kako bi ovo izgledalo na 15" mojim a pogotovo na 16"....ufff....:D
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

AldinShpura je napisao(la):
ELVIR__T je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
joj i ja i radio ovo...kod mene su zimske 15 sa dimenzijama 195/65...sad dali se one mogu razvuci to pojma neam....:D

mogu..ali ne razvuci,pogledaj jos jednom kako ih radim

Meni se svidjelo 100% cu da radim felge 14
pa ti se javim kad budem htjeo

znaci ti neces razvlaciti gume nista nego samo takozvano srce felge okrenuti i zavariti ponovo kako bi onaj falc sto je sa unutrašnje strane dosao van ????????????
znaci, mogu izgledati razvucene na ovako uradjenoj fegi samo ako montiras uzu gumu,manji profil
bolje je sto se nerazvlaci vise se tako haba guma
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

Extra stvar sve pohvale,a li kada bi ja radio isao bi na to da dobijem kako rajfa tako i jota sto znaci da u tom slucaju moraju ici 8kom. msl. ocu da pitam mozes li to prvo je rasiriti pa onda datirati ET i rajf ? :)
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

AldinShpura je napisao(la):
ma ok,lako je za ventil,a za jote ide vise posla,ovo brza varijanta,izbacena felga koliko srce povuces unutra,al mislim da bi ruzno izgledalo,uske gume...nista ispod 205
ovako je ok,taman ili ti ga mjera :lol:

kako rijesiti problem s ventilom danas sam ja jednu napravio da vidim kako to ide al vide ventil pa se sjeba reko sta sada ??????? vjerovatno zacepiti i izbusiti novu a?????????????????
 
RE: neprodajem samo se hvalim :D

ELVIR__T je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
ma ok,lako je za ventil,a za jote ide vise posla,ovo brza varijanta,izbacena felga koliko srce povuces unutra,al mislim da bi ruzno izgledalo,uske gume...nista ispod 205
ovako je ok,taman ili ti ga mjera :lol:

kako rijesiti problem s ventilom danas sam ja jednu napravio da vidim kako to ide al vide ventil pa se sjeba reko sta sada ??????? vjerovatno zacepiti i izbusiti novu a?????????????????

Stavi pored tog jos jedan :D ;) naravno mislim na vanjsku stranu
 
Top