Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

Promjena ET-a, promjena jota, sirenje celicnih felgi ( Nove slike )

RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D

Sad ce biti hit, ko ima jace celicare, ima da im skoce cijene u pm, ovidno o tome kakvog su izgleda :D
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

AldinShpura je napisao(la):
matagtimk1 je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
mescini ...znaci svidja vam se ofo

jell mozes ovo napraviti i koliko love ti dam..?

moze drug,znaci imas takav falc na felgama ali joti ostaju isti

ja mislim da je i kod ovog isti slucaj samo sto je on stavio gume s malim profilom.. ovo je dobra ideja i odlicno bi bilo uradjeno;)
 
Član
RE: neprodajem samo se hvalim :D

matagtimk1 je napisao(la):
AldinShpura je napisao(la):
mescini ...znaci svidja vam se ofo

jell mozes ovo napraviti i koliko love ti dam..?

Joj slucajnosti :cool:
Taman ja posao istu stvar i sliku upitati :D :D :D :D

Znaci moglo bi se bas ovo isto uraditi :icon_question:
Samo koje su gume ovo :icon_question: 175/50/13 ?

Znas sta meni samo nije jasno kako kad odvaris srce i gurnes ga do kraja felge,kako onda kad montiras felga nije previse vani tj.na rupama ne udara u obrve???
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D

jaro kad ti on to uradi tj pomjeri sce felge fakticki ti se mjenja ET felge, dakle bit ce manji i felga ce biti izbacenija..
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D

evo i slikoviti prikaz hehe,posto je felga od forda,nepase mi raspon sarafa na ficu pa sam je samo onako formalno postavio,vidi se razlika izmedju mojih ali sa gumama 195/50/15 i ovih (nisam imao malji profil 14ke) 185/65/14




ZADNJA

ZADNJA

PREDNJA

PREDNJA





Drina light na falcu hehe


znaci,profil gume bas i neodgovara,visociji je...i nekomentarisite izgled i pedantnost vozila haha
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D

iz ovoga se vidi bas kako treba,svaka cast,znaci nema distancera,nema dugih sarafa,gume ostaju iste..
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D

AldinShpura je napisao(la):
iz ovoga se vidi bas kako treba,svaka cast,znaci nema distancera,nema dugih sarafa,gume ostaju iste..

;)

iz dosade crtao a eto da se vidi o cemu se radi jer svi misle da je sirenje u pitanju

nadam se da ti ne smeta sto je trica :D
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D

AldinShpura je napisao(la):
iz ovoga se vidi bas kako treba,svaka cast,znaci nema distancera,nema dugih sarafa,gume ostaju iste..

Jasno mi je to da nema distancera i da su iste gume skonto sam ja sve ;)
Samo m inije jasn oako je mi tako prosirimo hoce li biti previse van :icon_question:
Evo na ovom tvom fiatu je esktra ispalo i sa ovim gumama;) ;)
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

drug ja ti donesem 8 felgi i 100 km pa da zavrsimo to mislim da cu slijedeci tjedan u sarajevo pa cemo se čuti...
 
Član
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

svidja mi se, dogovorit cemo se, ali necu da sjebajem ove svoje felge vec cu nacidruge 14-ke za fiata pa dovuci da mi uradis.. i puknit prvo u sprickit pa u rozu ili narandjastu bojuu uuuuuu :lol::lol: javit cu ti se cim nabavim druge celicare ;)
 
RE: Ne prodajem, samo se hvalim :D ( slike falcare )

matagtimk1 je napisao(la):
drug ja ti donesem 8 felgi i 100 km pa da zavrsimo to mislim da cu slijedeci tjedan u sarajevo pa cemo se čuti...

i opet ces imati 8 felgi s falcom
 
Top