prokleta duga svjetla

prokleta duga svjetla

Član
-Suki- je napisao(la):
ja nema problema sa ovom pojavom posto kad na Mamojebcu upalim duga ljudi u suprot misle da se sunce spustilo na cestu :)
svi koji imate ovaj problem imate ga zbog toga jer su vasa svjetla slaba pa se onome u suprot cisto je*e za tim jel vam njegova svjetla smetaju,a nema ga cim primorati da ista obori....
u mene je lijevi dugi far jos podesen malo gore lijevo tako da prolazi direktno kroz ocnu supljinu sve do malog mozga :D
za sad se nije nasao junak koji nije skratio u roku od 2sec....

a za one od pozada lijek je upozorenje zmigavicma i zadnjom maglenkom,u slucaju oglusavanja na ova upozorenja slijedi vise opcija....
-ostavljanje istog u magli
-usporavanje sve dok doticni me ne prestigne
-naglo kocenje sa upaljenim desnim zmigavcem (obicno doticni zavrsi u kanalu)

opciju biram u zavisnosti od mog raspolozenja i od tga koga imam za saputnika....

a kad isti zavrsi isprd mene onda ide kaznjavanje mojim dugim svjetlima u njegovu unutrasnjost auta sljedecih par kilometara :D

joooooooj brate kralj si.....:lol::lol::lol::lol:
 
Početnik
Shelby je napisao(la):
neku noc sam vidio vrhunac ove "pojave" u po' grada...
astra g,maglenke upaljene + duga i lagano lik kulira gradom...
svrhu toga fakat ne vidim,hajd maglenke i nekako,valjda se navikao,al' DUGA!!! :icon_confused:


ma ne misle glavom nikako.. rotalji
 
Član
HONEY je napisao(la):
veceras je bilo dovoljno da se provozam van grada malo i vec sam naletio na nekoliko njih sto drze duga svjetla (koja ubijaju :D ) i nece da ih spuste.. ovo izgleda postaje standard

je*em im mater u usta

to sam i ja primjetio isto
 
Član
Jao brate dobro si to primjetio, dok sam astur vozao dozivaljvao sam frustracije na to, imao sam jaka duga, i xenon obicna, al sam kontao na bi-xenon slozit kakv lood set samo radi takvih majmuna da ne znaju sto ih je snaslo kad im otresem BI
 
Član
neki dan idem za lukavac..i preticem neko auto a u susret mi ide kamion na nekih 400m..I da li se prepo malo sto sam u njegovoj traci blicne on meni..ihaj ja se vratim u svou i blicnem i ja njemu..
KAD meni lik pali sve zvie sijalice koje postoje na kamionu..a masala ih ima jedno 20tak..i sta cu..oci mi zasuzile..zmigavac i cekaj da svane:lol:
 
Početnik
hahahha iso sam za Konjic jucer i opet dugih svjetala na bacanje.. i 2 kamiona su me przila sa dugim

isto sam primjetio da kad mi neko ide u susret i nema duga (za cudo jedno) onda ih odjednom upali prije nego sto se mimoidjemo, valjda im mrsko fino sacekati da se mimoidjemo pa da onda upale vec caca upali odmah i ko ga jebe :cool:
 
Top