prokleta duga svjetla

prokleta duga svjetla

ksenoni bez sociva su nesto najgore sto mozes sresti na putu,
jos 8k kad stave, a maglenke se obavezno pale i dan i noc,,
a vrh sabanluka upaljene maglenke i angeleyes pozicije, to
je teski idiotluk, kad smo vec kod idiota, jedan
od njih pali samo zadnju maglenku, prednju ni nema ali ovu ne gasi,,
sjetih se jednog ruznog plavog keca, 4 fara naprijed 4x ksenona
 
Član
ima nekoliko sabana po ze... svaku vecer bace djir sa upaljenim pozicijama i maglenkama :lol: :lol: naravno uz "labud" pozu ruke kroz pendjer, a drma sinan na lg zvucnicima od 8000wati ....
 
Limpi je napisao(la):
ima nekoliko sabana po ze... svaku vecer bace djir sa upaljenim pozicijama i maglenkama :lol: :lol: naravno uz "labud" pozu ruke kroz pendjer, a drma sinan na lg zvucnicima od 8000wati ....

Do zore rade klubovi :lol:
Neku noc sam bio u Zenici i krenem u Sarajevo, kuku lele, na nebu disko efekti od farova na nebu, boja svakakvih, sta ti dusa pozeli
 
Početnik
veceras je bilo dovoljno da se provozam van grada malo i vec sam naletio na nekoliko njih sto drze duga svjetla (koja ubijaju :D ) i nece da ih spuste.. ovo izgleda postaje standard

***** im mater u usta
 
Član
HONEY je napisao(la):
veceras je bilo dovoljno da se provozam van grada malo i vec sam naletio na nekoliko njih sto drze duga svjetla (koja ubijaju :D ) i nece da ih spuste.. ovo izgleda postaje standard

je*em im mater u usta

Ugradi bi-xenon 8000k, i samo im spiči duga...da vidiš kako će da gase.
 
Član
a zanimljivo, nema tog lika koji ne gasi duga kad mu ih ja raspalim... u mene neka H11 sijalica :D to piči ko ludo xD
 
HONEY je napisao(la):
veceras je bilo dovoljno da se provozam van grada malo i vec sam naletio na nekoliko njih sto drze duga svjetla (koja ubijaju :D ) i nece da ih spuste.. ovo izgleda postaje standard

je*em im mater u usta

Da im je da vide po mokrom, pa daj da ja ne sletim ebes drugog, upalit cu duga...

Pridruzujem se cestitkama...
 
Član
sinoc vozim sarajevo-zenica, magla, prst pred okom ne vidis, i ljudi voze sa dugim svjetlima, haj sto ti ne vidis, ali sto ne vidimo ni mi iz suprotnog smjera :p
 
Član
ja nema problema sa ovom pojavom posto kad na Mamojebcu upalim duga ljudi u suprot misle da se sunce spustilo na cestu :)
svi koji imate ovaj problem imate ga zbog toga jer su vasa svjetla slaba pa se onome u suprot cisto jebe za tim jel vam njegova svjetla smetaju,a nema ga cim primorati da ista obori....
u mene je lijevi dugi far jos podesen malo gore lijevo tako da prolazi direktno kroz ocnu supljinu sve do malog mozga :D
za sad se nije nasao junak koji nije skratio u roku od 2sec....

a za one od pozada lijek je upozorenje zmigavicma i zadnjom maglenkom,u slucaju oglusavanja na ova upozorenja slijedi vise opcija....
-ostavljanje istog u magli
-usporavanje sve dok doticni me ne prestigne
-naglo kocenje sa upaljenim desnim zmigavcem (obicno doticni zavrsi u kanalu)

opciju biram u zavisnosti od mog raspolozenja i od tga koga imam za saputnika....

a kad isti zavrsi isprd mene onda ide kaznjavanje mojim dugim svjetlima u njegovu unutrasnjost auta sljedecih par kilometara :D
 
Član
I ja sam sinoc isao na tom putu, uzas, magla ne vidis prst pred okom, cini mi se bolje se vidjelo bez svjetala :)
 
Početnik
technoGeek je napisao(la):
Da im je da vide po mokrom, pa daj da ja ne sletim ebes drugog, upalit cu duga...

Pridruzujem se cestitkama...


ali ovdje u Mostaru je bilo sasvim normalno i fino vrijeme
 
Član
-Suki- je napisao(la):
ja nema problema sa ovom pojavom posto kad na Mamojebcu upalim duga ljudi u suprot misle da se sunce spustilo na cestu :)
svi koji imate ovaj problem imate ga zbog toga jer su vasa svjetla slaba pa se onome u suprot cisto je*e za tim jel vam njegova svjetla smetaju,a nema ga cim primorati da ista obori....
u mene je lijevi dugi far jos podesen malo gore lijevo tako da prolazi direktno kroz ocnu supljinu sve do malog mozga :D
za sad se nije nasao junak koji nije skratio u roku od 2sec....

a za one od pozada lijek je upozorenje zmigavicma i zadnjom maglenkom,u slucaju oglusavanja na ova upozorenja slijedi vise opcija....
-ostavljanje istog u magli
-usporavanje sve dok doticni me ne prestigne
-naglo kocenje sa upaljenim desnim zmigavcem (obicno doticni zavrsi u kanalu)

opciju biram u zavisnosti od mog raspolozenja i od tga koga imam za saputnika....

a kad isti zavrsi isprd mene onda ide kaznjavanje mojim dugim svjetlima u njegovu unutrasnjost auta sljedecih par kilometara :D

hahahahaha,jarane na svaki drugi tvoj post ja oplacem od smijeha :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Shelby je napisao(la):
-Suki- je napisao(la):
ja nema problema sa ovom pojavom posto kad na Mamojebcu upalim duga ljudi u suprot misle da se sunce spustilo na cestu :)
svi koji imate ovaj problem imate ga zbog toga jer su vasa svjetla slaba pa se onome u suprot cisto je*e za tim jel vam njegova svjetla smetaju,a nema ga cim primorati da ista obori....
u mene je lijevi dugi far jos podesen malo gore lijevo tako da prolazi direktno kroz ocnu supljinu sve do malog mozga :D
za sad se nije nasao junak koji nije skratio u roku od 2sec....

a za one od pozada lijek je upozorenje zmigavicma i zadnjom maglenkom,u slucaju oglusavanja na ova upozorenja slijedi vise opcija....
-ostavljanje istog u magli
-usporavanje sve dok doticni me ne prestigne
-naglo kocenje sa upaljenim desnim zmigavcem (obicno doticni zavrsi u kanalu)

opciju biram u zavisnosti od mog raspolozenja i od tga koga imam za saputnika....

a kad isti zavrsi isprd mene onda ide kaznjavanje mojim dugim svjetlima u njegovu unutrasnjost auta sljedecih par kilometara :D

hahahahaha,jarane na svaki drugi tvoj post ja oplacem od smijeha :lol::lol::lol::lol:

nije namjerno......majkemi :icon_rolleyes:
 
Član
-Suki- je napisao(la):
nije namjerno......majkemi :icon_rolleyes:

hahaha,samo ti,ne smeta :D

da,da,znam...:icon_exclaim: :D

neku noc sam vidio vrhunac ove "pojave" u po' grada...
astra g,maglenke upaljene + duga i lagano lik kulira gradom...
svrhu toga fakat ne vidim,hajd maglenke i nekako,valjda se navikao,al' DUGA!!! :icon_confused:
 
Top