Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Projekat Škoda Favorit - Komentari projekta

Član
odlicno, nisam znao da moze saraf na saraf ;)
p.s. gdje si na reparaciu nosio klijesta, posto ce i meni trebati isto :)
 
Član
Zanima me samo gdje procita da pase na saraf :lol:
A i ove dvije slike mi poznate nesto, samo da se sjetim odkud :icon_biggrin:
Kud te nagovori na ovo, valja mi sad ovo i postavljati al dobro postavicu makar na policu u garazi...hahahahha
 
Član
frngla je napisao(la):
odlicno, nisam znao da moze saraf na saraf ;)
p.s. gdje si na reparaciu nosio klijesta, posto ce i meni trebati isto :)

A nisam jos nosi na reparaciju, a kad budem nosio nosi cu u ferodu dole u hrasnom, tu je drug radio na svom autu ;)

ervin_86 je napisao(la):
Zanima me samo gdje procita da pase na saraf :lol:
A i ove dvije slike mi poznate nesto, samo da se sjetim odkud :icon_biggrin:
Kud te nagovori na ovo, valja mi sad ovo i postavljati al dobro postavicu makar na policu u garazi...hahahahha

Ti da sutis :lol: pusti se zajebancije i pripremaj se za ozbiljne poslove...:cool:
 
Član
Malo mi je sad zao zbog farova ali znam da su otisli u prave ruke ;)
Drago mi je da se tebi svidjelo i da je dogovor pao. A bice jos bolje kad ksenoni legnu :cool:
 
Legend
odlicno odradjeno , jeli nagib kako treba , jednako u oba ??
e sad obavezno 6000k xenon i to je to druze
 
Član
hvala legendo, nagib vjerovatno nije ok, nismo imali gdje fino da nastimamo pa ce to biti i jace sijalice (ako uspijem naci one imitacije xenona) sad za sad, a xenon vjerujem vrlo brzo....;)

Na ovakve sijalice misli...



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Prijedlog Uradi od pleksija "stakla" farova Mislim da je clan zen3dom to uradio na svom pasatu i odlicno je a nije neka posebna investicija Malo hunjera i zivaca Inace odlicno ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
Prijedlog Uradi od pleksija "stakla" farova Mislim da je clan zen3dom to uradio na svom pasatu i odlicno je a nije neka posebna investicija Malo hunjera i zivaca Inace odlicno ;)

Hvala druze na prijedlogu, izgledalo bi odlicno, pravio sam ja jednom od pleksija i izgledalo je fino dok se nije istopio pleksi sad vjerovatno nebi al imam dosta drugih stvari za uraditi, tako da farovi ostaju kakvi jesu. ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
Sociva su legla samo tako... drago mi je da ste ih uspjeli namontirati, extra izgledaju... xenon obavezno i izgledace puno bolje ;)

Ervin je glavni i odgovorni sto se montiranja sociva u farove tice, tako da njemu pripada zasluga za najtezi posao, ja sam samo farbao, lemio i lijepio stakla silikonom...:cool: a xenoni nadam se da ce leci uskoro....;)
 
Član
vama dvojici da donesem CO2 vi bi napravili skodu iz temelja , kad vidim sta pravite s lemilicom
 
Top