Project Red Snake

Project Red Snake

Legend
jako lijepo izgleda, i posebno mi se svidja na ovoj crvenoj alfi ovi usisnici pored farova, extra izgleda ;)
 
Član
Sta bi s onom zamjenom druze,sto se pokajah ??

Naveo si kilometrazu, mada ona za 150.000 stvarnih ne predstavlja nista za alfu... Sta te to jos odbilo od 2.0 SeleSpeed-a??

Super je Alfa a boja mi se najvise svidja... Bila je jedna na prodaju full oprema 11.000 KM ovde u sa, sa crvenom kozom, navigaciom, fele 17'' origigi alfa..itd..

Sretno druze :)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Sta bi s onom zamjenom druze,sto se pokajah ??

Naveo si kilometrazu, mada ona za 150.000 stvarnih ne predstavlja nista za alfu... Sta te to jos odbilo od 2.0 SeleSpeed-a??

Super je Alfa a boja mi se najvise svidja... Bila je jedna na prodaju full oprema 11.000 KM ovde u sa, sa crvenom kozom, navigaciom, fele 17'' origigi alfa..itd..

Sretno druze :)

Sve je to fino, ali razlika između 60 i 180 je ogromna, osjeti se i pod gasom i na volanu i na ovjesu, svuda. (mozda sam greškom upisao 150).

Onda, kad sam se ujutro probudio i malo bolje pogledao auto, vidio kako je izlizan volan, tapacirunzi, koža, valjda sam bio ćorav kad sam je prvi put gledao, ili jednostavno nisam htio da vidim te nedostatke, postavio sebi pitanje, kad su takvi spoljašnji dijelovi onda kako je pod haubom itd. Onda me još starac napalio, veli taj ti mjenjač niko ne popravi kad rikne.

Sve u svemu, ne bih dao svoju više ma ni za šta vjeruj mi :)
 
Top