Project Red Snake

Project Red Snake

Član
donekle je covjek u pravu, rekao si mu jednom sta si imao. sta mu imas ponavljat 5 puta. kako god, nek je sa srecom, jedna od ljepsih alfica. ne sumnjam da ce biti puno ljepsa kad se radovi zavrse ;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Kako sam ja slab na ove alfe:icon_eek:

Lijepi planovi, pratim ovaj projekt;)

Sretno:icon_smile:

isti sam :D jos one njihove unutrasnjosti sa onom bordo kozom... uhhhh :icon_biggrin:

ne sumnjam da ce i ova biti extra kad se radovi privedu kraju :cool:
 
Član
Super je Alfa...neki dan smo se potezali u Travniku na magistrali,upratio sam da si ti...super ide 147-ica... ;)
 
Član
To će ipak morati sačekati još neki određeni period dok ne dođem do dovoljne količine resursa (čitaj: love) za izradu preostalih dijelova body kit-a ""kad napisem ki-ta zajedno stavi mi zvjezdice, valjda misli na spolni organ :D"" (fale pragovi, prednja karambolka, proširenja na blatobranima, zadnji spojler na gepeku) i lakiranje. Neki novac je spreman, međutim neću da počnem nešto što u cugu ne mogu odmah završiti, pa da vozam auto u 5 boja mjesec dana.

Nadam se skorijem updateu (lovi), trebalo bi biti uskoro.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
nek je sa srecom, ove mrezice obavezno u crno kad se bude farbalo i bice to pun pogodak ;)

Da da, mrezice obavezno crne moraju biti. Ne znam ni otkud sive ovdje, mijenjane su ocito standardne plastikice, ali eto, nema veze to je manje bitan faktor :)
 
Član
a ovo na desnoj strani gdje moze doci drugi izduv, jel ovo nesto puklo ili?? nekako cudno djeluje...

PS: zavidim ti na auticu, bas mi se svidjaju ove alfe :cool:
 
Član
Da, puklo je, napisao sam gore u postu da ima malo ostecenje i bas se o tome radilo. Nije strasno, moze se fiksirati taj problem.
 
Top