PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
sta se ljutis odmaH :D vodi dejane na aditasovoj garazi na zadnju str... ali ne vodi na ostalim koje smo emir i ja postavili ;)
 
BHT Ovisnik
aj dobro to sve,al kad ce slike biti optimizirane,prevelike čovjece,uvijek treba CTRL+scrol
 
BHT Ovisnik
i tako da radim kada je 7-8 slika ? pa da mi otvara tolko prozora,ovako scrolam,povecam rezoluciju ekrana i gledam odjednom sve,laksje to,mada zasto ista od toga raditi kad moze jednostavno kao i do sada
 
ima dosta problema s ovim brojevima stranica, ne slazu se bas najbolje, a neke kad kliknes ne postoje...... kao i ona zelena strelica.....
 
ja ne znam sta je u pitanju ali nisam mogao nista koristiti jer kad otvorim forum samo su mi velike slike preko cijelog ekrana i nemoguce je koristiti tek kada sam promijenio u postavkama stil na mybb onda moze a onaj tunning v2 nemoguce koristiti bar meni a koristim laptop i ekran je 14' mozda to ima veze...
 
Član
BoB_MarleY je napisao(la):
ja ne znam sta je u pitanju ali nisam mogao nista koristiti jer kad otvorim forum samo su mi velike slike preko cijelog ekrana i nemoguce je koristiti tek kada sam promijenio u postavkama stil na mybb onda moze a onaj tunning v2 nemoguce koristiti bar meni a koristim laptop i ekran je 14' mozda to ima veze...

Isto se i meni desava od sinoc, radi preko firefoxa, preko opere nece ni da cuje,....
 
Član
Ali ja HOCU da koristim operu !!!

Radilo je kad je prebacen forum, posle je prestalo, gdje onaj deyo da to popravi na brzinu ?
 
BHT Ovisnik
u mene windows 7 i mozilla ;)
sada je uredu,al zasto jednstavno kada moze komlicirano,jel da ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top