PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

PRESELJEN FORUM NA SERVER SOLUCIJA.BA / Ukoliko primjetite probleme u radu pisite OVDJE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pioneer_09 je napisao(la):
emire u ovoj temi svaki tvoj post je negativan... sta god neko predlozi i kaze ti reagujes negativno...
bek tu topik ;)
pa fazon je u tome sto ako nekome treba moderator ili admin da ce pogledati na listu online clanova i vidjeti koji je tu... npr. trizex nije "obojen" a mozda bude jedini online od svih, a taj neko ne vidi da je on moderator, a treba mu... et o tome se radi... i na svim forumima se zna ko je moderator a ko administrator tako da su obiljezeni odgovarajucom bojom ;)


Slazem se potpuno ;) ;)
I sto se tice emira i admina..mada bi trebalo biti civilne policije kao sto kaze roki:actros :lol: :lol:
 
Član
daki je napisao(la):
pioneer_09 je napisao(la):
bilo bi dobro da svi moderatori i administratori dobiju odredjene boje... tj. kako je deyo zelen :D da svi potrebni dobiju zelenu boju, a npr. da kako je igy crven tako i trizex, stefan i mozda jos neko za koga ne znam dobiju isto crvenu boju tj. nick ;) da se zna ko je ko ;) npr. ja znam ko je moderator kojem nije nick crven ili zelen, ali mozda drugi ne znaju...

Šta sam ja :) :)

Jazavac :D

@deyo I had a dog, and his name was....BINGO! :D
 
Član
Zasad je sve dobro jedino ovo povratak na vrh premjestiti blize a ne da je skroz dole na dnu i plus neuocljivo.
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Zasad je sve dobro jedino ovo povratak na vrh premjestiti blize a ne da je skroz dole na dnu i plus neuocljivo.

ti da ne rece sad ,,ja ne bi ni znao da ima ta opcija:icon_smile: evo tek sad vidje i da ima pracenje teme i slzaem se s tim da te opcije treba malo premjestiti:icon_smile:
 
Član
izgleda da smo ga urekli, rekoh ja da ne trebamo puno hvaliti :D

0d938d83bf1c3ab83c726a4f6129b2a2.jpg


doduse nakon 15-20 sec je profrceralo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top