preliminarni kalendari za dva takmicenja u BiH.

preliminarni kalendari za dva takmicenja u BiH.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mislim da nije, bit ce obavjest na auto.ba ako bude trka na taj dan.

Ako ne bude, nista od toga...
 
bulex je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
1.Otvoreno Prvenstvo BiH

...
16.05. - Tuzla
17.05. - Tuzla

...

zna li iko? je li ovo tacno?
koliko ja znam nece taj race biti, jer je to trebao organizovati srcsarajevo, ali posto su oni istupili iz "otvorenog prvenstva" nista od toga ;)
sto se tice tuzle, ostaje nam samo da cekamo auto.ba...
 
Član
Znači ovi kalendari nisu validni zglave..Hoće li se iko udostojiti da kaže kad je slijedeća utrka ako ništa, od napuhane sezone polako otpada jedna po jedna utrka a niko ništa ne obavještava
 
Legend
edo_16v je napisao(la):
polako .noKe bice 15-og obavjestenje da je Sarajevo 17-og maja :D:icon_biggrin:

hahaha izgleda da svi moramo biti spremni, samo da nas pozovu 2 dana prije i to je to :D
tako da ljudi moji nista ne planirajte tamo negdje do kraja 10og mjeseca, samo cekamo ove evente :D
 
sto se tice evenata u tz i sarajevu koji su bili najavljeni u otvorenom prvenstvu, ko je pratio temu mogao je vidjeti da se isti nece odrzati u sklopu prvenstva, buduci da smo kao organizatori istupili iz istog..

sto se nas tice, utrku u sarajevu necemo organizovati 100 % ove godine zbog nedostatka adekvatnih sredstava, a postoji mogucnost da cemo nesto napraviti u tuzli.. no o tome ce se znati na vrijeme ako bude..
16 i 17. 5 nece biti trke u svakom slucaju u tuzli

pozz
 
Član
Evo da ja odgovorim za Otvoreno Prvenstvo.
Naš kalendar je objavljen davno i također je davno napisano da je SRC Sarajevo izvan Otvorenog prvenstva, a također je napisano i da je SRCBL istupio radi nekih svojih stvari iz organizacije bilo kakvih utrka ove godine.
Naš Kalendar je objavljen na www.402.ba/kalendar
A inače naše se iduće trke već znaju:
- 25. i 26.7.2009. Laktaši (organizator: AK RETRO Laktaši)
- 20.9.2009. Gradiška (organizator: AMK GRADIŠKA)
- 3. i 4.10.2009. Mostar (organizatori: AK HERCEGOVINA I AMK UNA
SPORT)
NAPOMENA: posljednja utrka u Mostaru ujedno će biti i proglašenje pobjednika po klasama Prvenstva i proglašenje najboljeg tima Prvenstva i bit će završni party s dodjelama nagrada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top