preliminarni kalendari za dva takmicenja u BiH.

preliminarni kalendari za dva takmicenja u BiH.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja znam da cu se prijaviti na street style svaki u mostaru ove sezone, nije dovrseno auto ni izbliza, ali sto me briga...znam da su mi slabe sanse za pehar sa poludovrsenom Skodom, ali odo se malo druziti... :cool:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
ja znam da cu se prijaviti na street style svaki u mostaru ove sezone, nije dovrseno auto ni izbliza, ali sto me briga...znam da su mi slabe sanse za pehar sa poludovrsenom Skodom, ali odo se malo druziti... :cool:

Zar to nije bit svega ;)

Netko je pitao kako se odluči je li dvodnevni ili jednodnevni event? Pa gle, onima recimo koji su iz tog mjesta gdje se pravi utrka to i nije neki problem al ima momaka koji potegnu čak iz Slovenije i onda opali crveno i krivo mu jer je prešao toliki put nizašto! A vozi mu se da ne povjeruješ...

Zato smo gledali da sve utrke budu dvodnevni eventi prvenstveno radi vozača a i organizatoru ne predstavlja neki problem jer će oprema svakako biti namontirana, sljedeće jutro samo prijave i pilaj ;)
 

IGY

Član
mislim da nece, nisu nista najavili, a i Dina je rekla tek u Maju prvi SR od auto medije
 
Član
Nece sad 19-og, pa receno je tamo da ce biti tek u maju ;)

Cini mi se da je prvo Sarajevo, al i to nisam siguran...
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
ja znam da cu se prijaviti na street style svaki u mostaru ove sezone, nije dovrseno auto ni izbliza, ali sto me briga...znam da su mi slabe sanse za pehar sa poludovrsenom Skodom, ali odo se malo druziti... :cool:

Zar to nije bit svega ;)

Netko je pitao kako se odluči je li dvodnevni ili jednodnevni event? Pa gle, onima recimo koji su iz tog mjesta gdje se pravi utrka to i nije neki problem al ima momaka koji potegnu čak iz Slovenije i onda opali crveno i krivo mu jer je prešao toliki put nizašto! A vozi mu se da ne povjeruješ...

Zato smo gledali da sve utrke budu dvodnevni eventi prvenstveno radi vozača a i organizatoru ne predstavlja neki problem jer će oprema svakako biti namontirana, sljedeće jutro samo prijave i pilaj ;)

Ma sve je ovo super al jbg zar ne mislite da je mozda previse 60 km po danu...Znam da je po pravilniku...Moje misljenje...Znaci ko vozi oba dana 120 km plus toliko ti treba sigurno goriva , plus hrana pice i ostale gluposti...Znam ja saces ti reci neki ce doci samo subotu ili nedjelju al opet kad skontas mozda neki popust onaj ko ce oba dana da vozi...Opet kazem samo moje misljenje
 
Član
Kao i sto u naslovu pise u pitanju je preliminarni kalendar koji je izbacen jos krajem prosle godine.
Prva trka SR Cupa bi se trebala odrzati polovinom maja u Sarajevu. Sve detaljne informacije koje su najtacnije bit ce na vrijeme izbacene na www.auto.ba i naravno na ovom forumu pod mojim nickom ili Bokijevim.
Vidim na dosta stranica raznoraznih informacija o nekoj trci u rajlovcu il koje kakvih netacnih info, pa ovim putem do demnatujem te ponavljam da ce sve oficijelne informacije biti objavljene iz prve ruke organizatora :)))

Sretno svim takmicarima u ovako bogatoj sezoni, koja će zasigurno biti i vise nego zanimljiva.

Auto Media Group &
Auto 4x4 Club
 
Član
Vi ocekujete da vas neko ozbiljno shvati a niste jos ni kalendara izbacili a treba lafo sezona da pocne , i onda se ljutite kad vam neko nesta kaze...:icon_rolleyes:
 

IGY

Član
Plakich je napisao(la):
Vi ocekujete da vas neko ozbiljno shvati a niste jos ni kalendara izbacili a treba lafo sezona da pocne , i onda se ljutite kad vam neko nesta kaze...:icon_rolleyes:

plakicu izvini, ali pretjerujes malo
na koliko si utrka uopste bio prosle sezone:icon_question:

sto uvijek uhvate pricati nesto oni koji nemaju pojma ni o cemu :icon_mad:
 
Legend
Plakicu moj... Vozis u 2 dana po 15.00sec... i nadoknadis troskove... :123:

p.s.
Igy spameru... :D
 
Član
IGY je napisao(la):
Plakich je napisao(la):
Vi ocekujete da vas neko ozbiljno shvati a niste jos ni kalendara izbacili a treba lafo sezona da pocne , i onda se ljutite kad vam neko nesta kaze...:icon_rolleyes:

plakicu izvini, ali pretjerujes malo
na koliko si utrka uopste bio prosle sezone:icon_question:

sto uvijek uhvate pricati nesto oni koji nemaju pojma ni o cemu :icon_mad:

Nije mi jasno sta imas da komentarses na ovo, ako je tebi do uvlacenja nekom u guzicu ok, al ima tu ljudi koji su sigurno vise trka i racova bili od tebe pa su imali zamjerki, ja lijepo kazem da nije red da sedam dana prije pocetka sezone nema kalendara jer mene licno interesuje kad su trke radi finansija i planiranja...A o organizaciji necu da pricam jer jbg ocito sta god se kaze nije tako...a sto se trka tice bila mi je dovoljna sarajevo , sve je jasno bilo , al licno se nadam da ove godine ce ici puno bolje...
 
A u ku***,taman se obradova da ce biti i u Brckom i u Tuzli cak tri puta kad na kraju nista nije sigurno.:icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top